אתם קוראים נכון: אייל גולן מאיים בתביעה נגד איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית

לזמר נמאס להרגיש שק חבטות או שאולי בכלל מדובר בטקטיקה חדשה והוא מאיים בתביעות של מילוני שקלים נגד גורמים רבים בתעשייה שהעזו לצאת נגדו. עורך דינו: "אייל נחקר, נשפט והורשע תקשורתית והנזק הזה הוא בלתי הפיך"

אייל גולן אמנם עדיין לא מדבר על פרשת הקטינות בכלי התקשורת אך בחזית המשפטית הוא מעולם לא היה פעיל יותר. עורך דינו של הזמר, שי אליאס, עובד עבורו שעות נוספות ואחרי איומי התביעה נגד מגישי רדיו, כתבי חדשות ובלוגרים, הוא מאיים בתביעה נגד איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית.


גיבוש כתב התביעה מגיע לאחר שמנכ"לית הארגון תמכה מאורלי וילנאי וגיא מרוז שסירבו להשתתף בכנס להעצמה נשית בשל השתתפותו של גולן באירוע. "לא יעלה על הדעת כי זמר שהתנהג אל בחורות צעירות, קטינות - כאל חפץ ושעשוע לסיפוק צרכיו המיניים, ניצל את תמימותן, ואת הערצתן אליו - יופיע בפסטיבל להעצמת נשים. גם אם לא הואשם בפלילים - ההתנהגות שלו הייתה מחפירה, מעוררת גועל ומן הראוי שישלם מחיר על מעשיו", פרסמה מנכ"לית הארגון מכתב פתוח.


כך, מצטרף הארגון לשורה של נתבעים אחרים בפרשה. ביניהם ניתן למצוא את מגישי תוכנית הבוקר של ערוץ 10 אורלי וילנאי וגיא מרוז, כתב ערוץ 1 דוד ניסים, כתב חדשות 2 אילן לוקאץ', מגישי הרדיו שי ודרור וגם אביעד קיסוס וטל ברמן והבלוגר עמרי חיון.


"התדמית התקשורתית והרעש הציבורי שיצר הדבר והעובדה שאייל נאלץ לשתוק בכל הקשור לדבר יצרו מחשבה שיש דברים בגו ואכן יש איזשהו משהו אמיתי בפרסום. הכל שקר. מדובר באדם שיש לו משפחה. הוא אב לשני ילדים קטנים. לדברים החמורים האלה נחשפו בני משפחתו וילדיו. כדי להגן על שמו הטוב אין לנו ברירה אלא להגיש תביעה לבית המשפט", הסביר עורך דינו של גולן, שי אליאס.


"הנזק שנגרם לו הוא פשוט אדיר. זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו. פשוט באים ויוצרים תחרות תקשורתית מי משמיץ ופוגע בו באופן משמעותי יותר בשביל רייטינג ובשביל למכור עיתונים וכיוצא בזאת כשאף אחד לא טרח לבדוק אם יש בכלל בסיס אמיתי לדברים", המשיך הפרקליט. "איפשהו אייל, לצערי, נחקר, נשפט והורשע תקשורתית והנזק הזה הוא בלתי הפיך", סיכם.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10.

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו