בתו של מנחם בן התאבדה: "החיים היו לה קשים מדי"

כנרת בת ה-18 קפצה מחלון דירתה. "זה אבל לכל החיים. לא נטעתי בה ביטחון מוחלט", אמר בן שנראה שבור בהלוויה. "אני פורש מהביקורתיות", הצהיר בן ברגעיו הקשים

 

 

 

 

.

לבית העלמין ברקן באריאל הגיעו היום צעירים רבים להיפרד מכנרת בן בת ה-18, בתו של המבקר המוכר לכולנו, מנחם בן. כנרת שמה אמש קץ לחייה כשקפצה מחלון דירתה. "זה אבל לכל החיים וצער נורא, והבעיה היא שאנחנו לא רוצים להיפרד מהצער", אמר בן שנראה שבור בהלוויה.

 

כנרת, הצעירה מבין ששת ילדיו של בן, התנדבה בשנה האחרונה כדי לסייע לעיוורים במסגרת השירות הלאומי, ונראה כי חייה היו מורכבים. "החיים היו לה קשים מדי. היא נכנסה סחרחורת, היו לה מצבים של אושר, אך גם מצבים בהם היא איבדה את הביטחון. לא נטעתי בה ביטחון מוחלט", אמר בן. "אני לא יודע אם אני רוצה להיות חזק. אני כן יודע שאני פורש מהביקורתיות, עשיתי את זה מספיק זמן. מספיק זמן קטלתי", הסביר בן הנסער.

 

לפני שלוש שנים, כשאביה נכנס כמעט לכל בית במדינה כשהשתתף בתוכנית הטלויזיה "האח הגדול VIP", כנרת שהייתה בת 15, התנהגה באופן בוגר והייתה הדוברת של אביה מחוץ לבית האח הגדול, בזמן שהוא עורר לא מעט פרובוקציות. "לא תהיה לאבא בעיה אם יגידו לו שאני בוגרת יותר ממנו", אמרה אז כנרת.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו