ליהיא ועתי הם הזוג החדש ב"האח הגדול 3"?

העניינים בין הפרצוף היפה למאורסת האמריקנית התחילו להתחמם ועוררו סערה בין דיירי הבית

סיון דרור, תתחילי להשחיז ציפורניים: לילה לא שקט עבר על בית "האח הגדול", ואנחנו לא מתכוונים רק לסירנות והצופרים של הדמיית מלחמת המפרץ הקטנה שהולכת שם בחצר. ליהיא, שכבר בשבוע שעבר הספיקה להראות סימני משיכה לעתי, תפסה אותו ברשת העכביש שלה.

 

לא ברור מה בדיוק קרה שם בלילה, אבל תפרשו בעצמכם את המשמעות של שני מחובקים במיטה וגורמים ומבוכה לכל מי שרוצה להכנס לחדר. קבלו הצצה לאחת השיחות שהתקיימו במהלך הלילה בחצר, במהלכה יגאל לא חוסךאת דעתו ממעשיהם של ליהיא ועתי:

 

<object width="450" height="337"><param name="movie" value="http://www.dailymotion.com/swf/video/xgayn3?width=450&theme=none&foreground=%23F7FFFD&highlight=%23FFC300&background=%23171D1B&additionalInfos=1&hideInfos=1&start=&animatedTitle=&iframe=0&autoPlay=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.dailymotion.com/swf/video/xgayn3?width=450&theme=none&foreground=%23F7FFFD&highlight=%23FFC300&background=%23171D1B&additionalInfos=1&hideInfos=1&start=&animatedTitle=&iframe=0&autoPlay=0" width="450" height="337" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed></object>

אבל רגע, מאיפה הכל התחיל?

כזכור, סיוון דרור נכנסה לבית "האח הגדול" כשהיה לה בן זוג בעולם האמיתי. תוך ימים ספורים ועד ההדחה שלה, נרקם משהו שהיה אמור להיות סיפור אהבה בינה לבין עתי, ללא ספק החתיך האמיתי מבין המתמודדים (חוץ מאלעד). אחרי עשרה ימים סיון כבר הודחה, אבל בגיחה האחרונה שלה לבית במוצ"ש האחרון עוד הספיקה למזמז את עתי ולפטפט קצרות עם ליהיא.

 

ליהיא, הפרינססה מאמריקה, לא מפסיקה לספר לכל מי שרק מוכן לשמוע שהיא מאורסת. אין לנו מושג מה הסיפור עם בעלה לעתיד (חוץ מזה שלקח לו הרבה זמן לשלוף את הטבעת) ועל פי מה הוא בוחר את הכלות שלו, אבל נראה שליהיא שכחה שגם הוא צופה בה. לא נעים.

 

מצד שני, לא מתחסדים מדי ונזכור שגם לעתי חלק לא מבוטל בעניין - אנחנו לא יודעים איך הוא אוהב את זה במיטה, אבל כנראה שחשוב שזה יהיה עם בחורה תפוסה.

 

>>> סיקור מיוחד: הכל על העונה השלישית של "האח הגדול"

>>> צפניה מספר על הריבאונדים הגדולים ביותר

עדכון 15:30: היתה גם נשיקה בצהריים!

כן, מסתבר שלעתי וליהיא אין בעיה לעשות אאוטינג מול כל דיירי הבית, והם לא טרחו אפילו להסתיר את הנשיקה. מעניין כמה כסף הארוס שלה יקבל כשיחזיר את הטבעת לחנות.

 

<object width="450" height="337"><param name="movie" value="http://www.dailymotion.com/swf/video/xgb0bx?width=450&theme=none&foreground=%23F7FFFD&highlight=%23FFC300&background=%23171D1B&additionalInfos=1&hideInfos=1&start=60&animatedTitle=&iframe=0&autoPlay=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.dailymotion.com/swf/video/xgb0bx?width=450&theme=none&foreground=%23F7FFFD&highlight=%23FFC300&background=%23171D1B&additionalInfos=1&hideInfos=1&start=60&animatedTitle=&iframe=0&autoPlay=0" width="450" height="337" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed></object>