כיצד חוגגת ביונסה את חג המולד?

הכוכבת מתהדרת בעץ האשוח הכי יפה בשטח וכולם יכולים לקנא. וגם: ג'סטין ביבר מתפנק עם החברה וקים ג'ונג-און מבטיח לחברת סוני מתנת חג הרסנית במיוחד אם יוציאו את סרטם החדש ​

חג המולד בפתח וקשה שלא ךתהות כיצד כוכבי הוליווד חוגגים את הימים הכי נוצצים בשנה. ובכן, עולם כמנהגו נוהג וגם בימי החג הם מוכיחים שיש להם את הכי גדול, הכי יפה והכי ססגוני.

 

כמיטב המסורת, ביונסה מציגה עץ אשוח הכי גדול ויפה בשטח. הזמרת בת ה-33 שיתפה באינסטגרם תמונה של עץ חג המולד המשפחתי המרשים שעוצב בביתה בניו יורק כששקית קטנה מ''שאנאל'' כבר מחכה מתחת לעץ.

 

אם זה לא מספיק, אז ביונסה וג'יי זי גם קפצו להופעה של החבר הטוב ג'סטין טימברלייק וג'יי זי עלה בספונטניות על הבמה ונתן בראש. במתחם החברים והמשפחה נרשמה התלהבות גדולה מצד ביונסה והחברה הטובה החדשה, טיילור סוויפט.

 

מי שעוד מתחדש בחברה הוא ג'סטן ביבר שממשיך לבלות עם הדוגמנית היילי בולדווין שהיא הבת של השחקן סטיבן בולדווין ואחייניתו של אלק בולדווין. בולדווין בת ה-18 וביבר בן ה-20 בילו יחד את כל סוף השבוע האחרון וצולמו יחד בכנסייה שבה מבקר ביבר בכל יום ראשון. בנוסף, תועדו  השניים כשהם יוצאים לארוחת ערב ומבלים במועדון בוושינגטון עם החברים כריס בראון וקנדל ג'נר, אחותה של קים קרדשיאן.

 

חברים אחרים הם הצמד סת' רוגן וג'יימס פרנקו שמנסים להרגיע את הרוחות הסוערות במסגרת פרשת השליט הצפון קוריאני, קים ג'ונג-און. השניים מככבים בסרט "ריאיון סוף" שעיצבן את ג'ונג-און  שמבטיח להמשיך ולהכות באולפני "סוני" שהפיקו את הסרט

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו