אייל גולן VS אורלי וגיא: המשפט

שנה אחרי פרשת "משחקי חברה", אייל גולן מתעמת היום (ד') חזיתית עם אורלי וגיא בתביעת לשון הרע שנפתחה בצהריים בבית המשפט

אורלי וגיא רגילים לבתי משפט מהצד השני, אבל היום (רביעי) הם הנתבעים, כשהמצלמה של "מחוברים" עוד צמודה לכתף ומצב הרוח קרבי במיוחד. "אנחנו ערוכים למלחמה עד הסוף. פשרה לא תהיה", אומר גיא.

 

שני הצדדים מבוצרים בעמדתם: אייל גולן תובע חצי מיליון שקלים בעקבות קריאתם של השניים להחרים פסטיבל לקהל נשי באילת בגלל השתתפותו של הזמר בסמוך לפרשת הנערות, הם עצמם ביטלו את השתתפותם וניסו לעורר גל של מחאה כשכתבו כך בפייסבוק שלהם: "חברים אנחנו צריכים את עזרתכם, צריך עכשיו עוד כוח ציבורי לגרום לפסטיבל לבטל את נוכחותו השוביניסטית של הזמר הזה בפסטיבל למען נשים..... זה איננו חרם זו בקשה הגיונית ממי שאולי לא היה פלילי אבל היה כל השאר..."

 

אייל גולן הגיע לבית משפט השלום בתל אביב קצת באיחור מלווה במנהלו בני פרץ, ובנציגתו של משרד יחסי הציבור של רני רהב. בכתב התביעה טוען גולן שאורלי וגיא גם הזמינו לתוכניתם אורחים לקיים דיון בנושא פרשת משחקי חברה אבל בפועל השמיצו אותו בנסיון להציגו בפני ציבור הצופים כאדם נאלח.

 

הדיון היה קצר, השופט, עודד מאור, הביע את דעתו המקדמית - שמדובר בהבעת דעה ולא בלשון הרע ללא פגיעה בשם הטוב של הזמר וניסה להציע פשרה, אבל גולן ועורך דינו נחושים לא לוותר לוותר על התביעה ולהשיג פיצוי כספי.

 

במהלך הדיון נעמד המנהל בני פרץ וקרא לשופט בקול נרגש - "אנחנו לא נוותר לאנשים האלה שמיררו את חיינו ושגרמו לילדים של גולן ללכת בוכים לבית ספר - אנחנו נשתמש בכל אמצעי חוקי להרוס להם את החיים... אבל הכסף זה לא נורא - את זה הם יחזירו".

 

השופט הציע סולחה שתשודר בתוכנית הבוקר של השנים - אבל את הצדדים זה פחות הצחיק. כשהבין שפשרה לא תהיה פה - נקבעה תחילת המשפט לעוד חמישה חודשים.

 

 

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו