צביקה פיק: "אולי אחליף לילד חיתול או שניים"

אחרי שכבש את השערים ב"גולסטאר", כובש פיק את עמדת ההחתלה עם תינוק טרי בדרך. אז מה אומרים חבריו של פיק על כל הסיפור?

בגיל 64 צביקה פיק רק מתחיל את המסיבה. כנראה שהריצה על המגרשים בתוכנית "גולסטאר" הכניסה בו רוח נעורים כי עכשיו פיק מצפה לתינוק קטן שירוץ איתו במגרשים בעתיד.

 

החברים של פיק לא מופתעים מהאבהות המאוחרת. "צביקה הולך להיות אבא נהדר, הוא ישחק עם הילד שלו כדורגל ולילד תהיה ירושה מוקדמת", התלוצץ החבר מ"גולסטאר" ארי שמאי. "יש לו מה שאין לי", אמר שימי ריגר על פיק, ולא היה מוכן לפרט מה בדיוק. "שרה אמנו הייתה אמא בגיל 100 אז מה הבעיה?" טענה בלהט אביגיל שרעבי, אוהדת מספר אחד של בית"ר.

 

"גם את הילדים הקודמים שלי לא חיתלתי באמצע הלילה", אמר פיק כשנשאל איך יתמודד עם עניין החיתולים וההחלפות, "אבל אם זה ישמח אותך אני אחתל כמה פעמים" הוסיף פיק בנדיבות. שירה - שמעת את זה כאן. "כמו שהוא לא ירד להגנה עונה שלמה ככה הוא גם לא יחליף חיתולים", חזה הראל סלוצקי.

 

ואם פיק לא חושב פעמיים אז מה לגבי הנבחרת הצעירה? "יש לי חשק לילדים מגיל 10 בערך", כך אומר אלירז שדה. "ואני מגדלת ילדים מגיל 10 בערך", אומרת בת זוגו אילנית לוי, שכפי הנראה פחות להוטה להצטרף לשירה בהחתלות ובהנקות. אבל אל תדאג אלירז! אולי פיק יסכים להיות איתך בשותף.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו