בר רפאלי מדגמנת על המסלול: "מרגישה כמו עוף מוזר"

אף אחד מהסלבס לא הרשה לעצמו לפספס את תצוגת האופנה של פקטורי 54 ואת ההזדמנות לבחון מקרוב את בר רפאלי

תצוגת האופנה של פקטורי 54 התקיימה במיקום מפואר במיוחד, היכל התרבות שמתפקד גם על תקן הבית של התזמורת הפילהרמונית, ונצץ משיפוץ מאסיבי שערכו בו לאחרונה. השילוב בין הלוקיישן למותגים הפך את התצוגה למושכת במיוחד עבור המפורסמים גם בגלל שבר רפאלי בכבודה ובעצמה כיכבה על המסלול.

 

בקהל ישבו אושיות תרבות כמו ריטה ("זה מרגיש לי כמו בבית"), עברי לידר, אופירה אסייג, שני פרידן בנעלי ספורט, דורית בר-אור, רונית יודקביץ', דפנה לוסטיג עם מחשוף עמוק, איגי וקסמן ועתי בלוק תואם שנראה כמו חיקוי ללוק שהציגו בראד ואנג'לינה, והרשימה עוד ארוכה.

 

רשת החנויות פקטורי 54 מציעה את מיטב הבגדים של המעצבים הכי חמים בעולם וידועה היטב בקרב חובבות המותגים המיובאים. שמות כמו ארמני, אלכסנדר וונג, ולנטינו ומיסוני הם רק חלק מהשמות על המסלול. אבל המותג הכי חזק מכל מעצב הוא בר רפאלי, שבאופן חריג באה לצעוד על המסלול. רפאלי צעדה על המסלול והודתה שזה לא הדבר האהוב עליה. "אני מרגישה עוף שונה ומוזר ליד הדוגמניות של שני מטר בחו"ל, אני כאילו מישהי לא קשורה בכלל", היא אומרת במבוכה. הייתכן שלבר רפאלי יש רגשי נחיתות? היא טוענת שכן.

 

הדוגמניות צועדות בין האורחים ואין את החשש ליפול, אך יש חששות אחרים. "זה דווקא אומר שכולם רואים אותי ממש ממש מקרוב, ובוחנים בטירוף", נלחצת בר. בקהל ניתן למצוא גם הרבה דוגמניות כמו רותם סלע שכבר חזרה לגזרה, יעל גולדמן עם בעלה אורי פפר, אילנית לוי וסיוון קליין, וכולן, כמו בר, מוטרדות ממה שאומרים עליהן שהן הולכות על המסלול. "אי אפשר שלא להקשיב", אומרת אילנית לוי, "נראה לי שבגלל זה הפסקתי לעשות תצוגות". רותם סלע מוסיפה "יש לי פחד במה וזה הכי לא בשבילי". עוד אחת שממש שמחה שהיא לא משתתפת בתצוגה היא אסתי גיזנבורג שאמרה "זה לא כיף, בר אמיצה וגיבורה".

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו