הקרוואן של רביבו גורם לברלד לצאת מהארון

הכדורגלן לשעבר ואיש העסקים בהווה השיק את מיזם הקרוואנים החדש שלו ומיטב הסלבס הגיעו לפרגן וגם ברלד היה שם - מה נשאר מהמקום אחרי שהלך? צפו בקטע

חיים רביבו השיק את מיזם הקרוואנים החדש שלו ולא התקשה לגייס מפורסמים שיגיעו להשקה לפרגן. דידי הררי, קותי, אופירה אסייג, משה פרץ, משה דץ, כל אלה רק חלק מגדוד הסלבס שנכח במקום, אבל מי שגנב את ההצגה היה ירון ברלד.

 

ברלד הגיע ולא נרגע לפני שעשה צרכים מדומיינים בשירותי הקרוואן, נכנס ויצא מהארון תוך כדי שירה של "יותר טוב כלום מכמעט" של עברי לידר, ניסה להכניס את השולחן להיריון ובאופן כללי חירב כל מה שמצא, עד שרביבו הגיע. אולם, רביבו לא נראה מודאג. "אל תדאגו, אני עשיתי 'ביטוח ברלד' כשהוא אמר לי שהוא מגיע", אמר בשעשוע.

 

אז אמנם צחוקים היון שם אבל לקנות קרוואן כזה כמו שרביבו מציע זה ממש לא צחוק. מוצר כזה יעלה לכם בין 90 ל-220 אלף שקלים, אבל אם אתם חברים של רביבו אולי יש סיכוי שהוא יעשה לכם הנחה.

 

מי שאולי יש לה כסף לקרוואן כזה היא אופירה אסייג שגם הגיעה לפרגן. הגברת הראשונה של הספורט נכנסה לקרוואן לבדוק אם יש שם תנאים מספיק טובים. "באתי מדימונה, שם המטבח היה הרבה יותר קטן", אמרה כשנשאלה אם אם אין לה בעיה לבשל בתנאי הקרוואן, אבל דווקא זה שאין שם מדיח היה מה שחיסל את העסקה.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו