ההסתבכות של אייל גולן בנתב"ג: צפו בשוטרים שומרים שהזמר לא יברח

הזמר עוכב על ידי נציגי המכס ובמקום התפתחה מהומת אלוהים אל מול הכתבים, הצלמים והמעריצים. צפו בתיעוד האירוע שלב אחר שלב

אייל גולן באמת ניסה לשדר עסקים כרגיל. הזמר הקדים את חזרתו מארצות הברית לישראל, הזדרז לסיים את ההליכים בנמל התעופה בן גוריון ומיהר לרכבו. בדרך לרכב הוא עוד הספיק לשוחח עם כלי התקשורת ולהצהיר כי הוא "רק רוצה להיות עם ילדיו", אבל אז הגיעו נציגי המכס, קראו לו לשוב אל תוך השדה ולהיבדק שוב ובמקום החלה מהומה גדולה.


בתחילה גולן התייחס בקלות ראש לבקשת נציג המכס ושלח את מנהל הבמה שלו לטפל בעניינים מולם. אולם, בתהליך הדרגתי גולן איבד את הסבלנות ואת הפאסון ומצא את עצמו סוער מול המצלמות, מול מעריציו ומול היחצנים שליוו אותו.


"הוא רואה מצלמות אז הוא רוצה לעשות רעש", הסביר גולן את התנהגות נציג המכס לכתבים ואף התעמת עם הפקיד בקול רם. על אף הטרוניות של הזמר, פקידי המכס לא השתכנעו ודרשו מגולן להגיע איתם לבדיקה. הכוכב מצדו, שלח את תיקיו לבדיקה באמצעות מנהל הבמה והמשיך לשבת ברכב. בשלב זה העצבים של גולן התחלפו בתסכול ובמראה אומלל כשהזמר הלאומי פשוט ישב בשקט במרצדס השחורה שלו כששוטרים שומרים שלא יברח מהמקום.


בשלב שלאחר מכן, גולן נכנס בעצמו לאזור הבדיקות של המכס והביא לסיום הסאגה המביכה. "מה נראה לך?", ענה גולן לכתב ששאל אם מטענו היה תקין. בהמשך, הסביר גולן לכתבים כי המטען שהביא איתו מארה"ב היה תקין מלכתחילה.


אז לא ברור כיצד האירוע הגיע לממדים כה מבזים, אך ברשות המיסים מנסים להסביר את הצד שלהם. "אייל גולן התבקש להניח את מטענו לבדיקה שגרתית. הוא התנגד, השתמש בשפה בוטה כלפי עובדי המכס ויצא החוצה מבלי להיבדק ולכן הוחזר כמו כל נוסע אחר והמשיך בדרכו", טענו.


מליאם הפקות נמסר בתגובה: "גולן נבדק כאחד האדם, בשמחה. הוא לא עבר שום עברה אנחנו דוחים כל ניסיון ללבות את האש, לחבל ולהזיק".

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10.

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו