עמית מכטינגר נשלחה למעצר בית: "הסוהרים היו מהממים"

הדוגמנית בילתה לילה בתא מעצר באבו כביר לאחר שלטענת המשטרה היא נהגה תחת השפעת אלכוהול וניסתה לחמוק מהשוטרים שדרשו ממנה להיבדק. בשיחה עמה, רמזה מכטינגר כי החמירו איתה בגלל שהיא מפורסמת

הדוגמנית עמית מכטינגר שנעצרה אתמול (שבת) בבוקר לאחר שנתפסה נוהגת תחת השפעת אלכוהול, שוחררה למעצר בית בן ארבעה ימים ונראה כי היא לא מרוצה מהיחס שהיא מקבלת. "הסוהרים היו מהממים וזה חל לזכותם", אמרה הדוגמנית, אך רמזה כי השוטרים ובית המשפט החמירו איתה בגלל שהיא מפורסמת.

 

על פי פרוטקול הדיון שנערך בבית משפט השלום, מכטינגר ניסתה לחמוק מהשוטרים שביקשו ממנה לבצע בדיקה שתקבע כמה אלכוהול יש בדמה. לבסוף, כך על פי הפרוטוקול, מכטינגר ביצעה את בדיקת הינשוף ובגופה התגלתה כמות אלכוהול הגדולה פי 1.6 מהמותר על פי חוק.

 

כמו כן, מדובר בפעם השלישית שבה נתפסת מכטינגר נוהגת כשכמות גדולה של אלכוהול בדמה, מה שלטענת השוטרים, הביא אותם להתייחס לעניין בחומרה יתרה. במקרים רגילים מסוג זה, הנהג אינו נעצר, אך במקרה זה נלקחה הדוגמנית לתא מעצר באבו כביר, שם היא בילתה את הלילה.

 

בדיון שנערך לאחר מכן בבית המשפט, נשלחה, כאמור, מכטינגר, לארבעה ימי מעצר בית ורישיונה נשלל ל-30 ימים. בשבוע הקרוב, צפויה הדוגמנית להגיע לדיון נוסף בבית המשפט, וכרגע לא ברור כיצד תסתיים הפרשה.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10.

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו