מירב גרובר תובעת את ד"ר דב קליין: "כל חיי התהפכו"

השחקנית דורשת מהרופא המפורסם 2 מיליון שקלים לאחר שערך לה טיפול של הזרקת סיליקון שהשתבש. "היא נאלצה לעבור עיר", נכתב בכתב האישום

לאחרונה התפרסם כי שחקנית אלמונית תובעת את ד"ר דב קליין, שנחשב למנתח הפלסטי של מיטב הסלבס, בגין רשלנות רפואית על סך שני מיליון שקלים. היום (שלישי) כבר מותר לספר כי מדובר במירב גרובר. השחקנית תובעת את הרופא המפורסם לאחר שסבלה מתופעות לוואי קיצונית לאחר טיפול שעברה אצלו. "כל חיי התהפכו", היא הסבירה.

 

גרובר, שנחשבת לשחקנית עסוקה שנהגה לככב על בימות התיאטרון ובסדרות טלוויזיה רבות, רצתה להישאר יפה וצעירה ובשנת 2008 היא הגיעה לבצע הזרקת סיליקון בשפתיים ובלחיים אצל ד"ר קליין. אולם, לאחר חודשיים היא חשה כאבים עזים ופרצופה התנפח, מה שהחזיר אותה למרפאתו, ושם הוסבר לה כי מדובר ב"תופעות לוואי שגרתיות".

 

שבועיים חלפו וגרובר המשיכה לסבול מכאבים שהובילו אותה לבית החולים, שם הסבירו לה כי היא סובלת מזיהום שמתפשט. בשל כך, היא מטופלת עד היום באנטיביוטיקה והיא אפילו מוכרת כנכה בהיקף של 20%.

 

"כל חיי התהפכו", טענה גרובר בכתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בתל אביב. "לא זיהו אותי. קריירת המשחק שלי נגדעה ונמנעתי מקשר אינטימי בשל חוסר ביטחון ומבוכה", היא הסבירה בכתב האישום.

 

בשל האירוע, טוענת גרובר בכתב האישום כי היא נאלצה לעזוב את מרכז הארץ ולעבור להתגורר במצפה רמון. פרקליטה של השחקנית מצהיר כי "היא איבדה את שמחת החיים".

 

מנגד, ד"ר קליין כופר באשמה וטוען כי המצב נוצר באשמתה של גובר. "מדי שנה אני עורך מאות טיפולים זהים לזה שהיא עברה, אך במקרה הזה היא לא מסרה לי מידע טיפולי. היא לא אמרה שעברה טיפול שיניים שהוביל לתגובה הזאת. בית המשפט יחליט בעניין ואקבל כל החלטה שלו", הגיב הד"ר.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו