אכזבה: ביונסה לא בהיריון

למרות השמועות הרבות שצפו בימים האחרונים, ביונסה ובעלה ג'יי-זי לא מצפים לילד ראשון

השמועות על כך שהזמרת הכי בוטילישס בארצות הברית, ביונסה, בהיריון התבררו כלא נכונות באופן רשמי, זאת לאחר שבימים האחרונים רשת האינטרנט הוצפה בדיווחים על כך שהיא ובן זוגה, הראפר ג'יי-זי, מצפים לילד ראשון.

בין מכחישי השמועה היו קלי רונלד, חברתה של ביונסה ללהקת דסטניז צ'יילד, שאמרה כי אינן נכונות, זאת לצד תגובות רשמיות יותר מצד הנציגים של בני הזוג, שיצאו בהכחשה לאחר שה"אין תגובה" שהעניקו בתחילת הפרשה גרם רק לבלבול בקרב כלי התקשורת שהתעקשו שכלל הנראה מסתירים מהם משהו.

למרות שבדיעבד מסתבר שמדובר בשמועה שקרית, מעריציה של הזמרת לא הופתעו מהשמועות, וכן בפורומים רבים וברשת המיקרו-בלוגינג טוויטר נכתב שאכן שהגיע הזמן שביונסה בת ה-28 וג'יי-זי בן ה-39 יעמידו יורש לאחר שהם נמצאים במערכת יחסים מאז שנת 2002 ונשואים מאז 2008.

קנאים לפרטיותם

אחת הסיבות לכך שהשמועה נחשבה לאמינה, היא שהעובדה שכבר חודשיים לפני החתונה של בני הזוג, שהתקיימה בספטמבר 2008, צצו דיווחים לגביה, אך בני הזוג נמנעו מלאשר או להכחיש את השמועות, ואף גרמו לדיווחי שווא על כך שבכוונתם להתחתן על אי סודי. רק מאוחר יותר התברר שהחתונה התקיימה על גג בניו יורק מול קהל מצומצם של מקורבים.

ביונסה וג'יי-זי נחשבים לזוג שנמנע ממגע יומיומי עם התקשורת בכל מה שלא קשור לענייני עבודה, עם זאת, בראיונות שונים שהעניקה לרגל סיבוב ההופעות האחרון שלה, ביונסה אמרה שהיא היתה רוצה להיכנס להיריון בקרוב, כך שישנו סיכוי נמוך שבדומה לחתונה, גם הפעם מדובר בספין תקשורתי מצד בני הזוג, ששעליו נגלה רק כשהבטן תתחיל לתפוח.