מייגן פוקס חסודה

השחקנית הטוענת שהיא דו-מינית וחובבת חשפניות, עשתה פניית פרסה מפתיעה וסיפרה: "שכבתי רק עם שני גברים". עוד טוענת פוקס במגזין "הארפר בזאר" האחרון שהיא ממש תמימה ולא מבינה איך הפכה לסמל מין

מייגן פוקס, הידועה בעיקר כבחורה הלוהטת מ"רובוטריקים" והיורשת של אנג'לינה ג'ולי, צריכה לטפל בסכיזופרניה התדמיתית שהיא יצרה לעצמה. פוקס, שהכריזה בפני כל מי שמוכן היה לשמוע שהיא דו-מינית, המנהלת מערכות יחסים עם נשים וגברים כאחד, כמו גם מתנשקת עם חשפניות בזמנה הפנוי, עשתה פניית פרסה. בראיון למגזין "הארפר בזאר" היא מספרת: "שכבתי בחיי רק עם שני גברים - חבר הילדות שלי והבחור לו אני מאורסת, בריאן אוסטין גרין". כזכור, גרין שיחק את דיוויד סילבר, בן זוגה של דונה, בתוכנית הנעורים "בוורלי הילס 90210". "אני בחיים לא הולכת לשכב עם מישהו שאני לא מכירה, בחיים. אף פעם אפילו לא הייתי קרובה לסטוץ" הכריזה פוקס.

כל זה עלול שלא להסתכרן טוב במיוחד עם העובדה שפוקס ידועה כמי שקיבלה את תפקידה כמיקאלה הלוהטת ברובוטריקים אחרי שהאודישן שלה היה בביתו של הבמאי מייקל ביי, כאשר היא שוטפת לו את המכונית בבגד ים ביקיני, אודישן שהיא הודתה שקרה בעבר. השחקנית בת ה-23, שסבלה לאחרונה מיחסי ציבור קטסטרופלים אחרי סרט שכיכבה בו נכשל בקופות האקרנים ("גופה של ג'ניפר") ואחרי שהוכתרה בתור אחת השחקניות הטיפשות בהוליווד, נראתה נחושה להראות למראייני "הארפר בזאר" והקוראים שהיא בעצם אחלה בחורה, נערה כפרית עם אהבה לאדמה ומשפחה. "אני גם משמשת כאם מאמצת לבן של בריאן (אוסטין גרין, בן זוגה), ומקריאה לו סיפורים לפני השינה ולוקחת אותו לבית הספר, ככה שאני לא מבינה למה יצא לי שם של סמל סקס".

יש שיגידו שזה בגלל שהיא נפרדת מאותו מר גרין פעמיים בחודש, ויש כי היא סיפרה למגזין "אסקוויר" רק לפני שלושה חודשים שהיא אובססיבית לגבי שחקנית הפורנו ג'נה ג'יימסון ואוהבת סטוצים, בעיקר עם חשפניות. פוקס היא מסוג הבחורות שלא היינו לוקחים יותר מידי ברצינות, אך לפחות היא יפה ויודעת ולדקלם שורות כמו שצריך. אה, ולרחוץ מכוניות בביקיני וסלואו מושן, כמובן – ככה גם אנחנו קיבלנו את העבודה שלנו.