צליל סלע נפתחת

פליטת "הדוגמניות" התראיינה ל"סאנדיי מייל" ושיתפה בפרטים גרפיים על הסטוץ שלה עם קפטן נבחרת אנגליה בכדורגל ריו פרדיננד. "חשבתי שזה רציני, סיפרתי למשפחה שלי עליו", אמרה הדוגמנית בת ה-21

הדוגמנית הישראלית צליל סלע, שמכרה את סיפורה סוחט הדמעות על הסטוץ עם שחקן הכדורגל של מנצ'סטר יונייטד וקפטן נבחרת אנגליה, ריו פרדיננד, לצהובון הבריטי, גם קטפה על הראיון צ'ק על כמה עשרות אלפי לירות שטרלינג. פליטת "הדוגמניות" מתוארת בכתבה כ"הדוגמנית הישראלית המהממת" ו"הסטודנטית החרוצה לפסיכולוגיה". בין הפנינים שנשפכו על פרדיננד בראיון, ספרה צליל (שהיום היא נכס גאווה לאומי, אם לא יותר): "היה בינינו קליק מיידי. כל הדוגמניות היפות האחרות כרכרו סביבו, ורק אני לא ממש ידעתי מי הוא היה", אמרה אמא תרזה התמה והוסיפה: "אבל חשבתי שהוא נראה חמוד. הוא הזמין אותי להתקרב אליו ולדבר איתו. באותו הלילה הוא שלח לי סמס לפגוש אותו במועדון הקלרה, אז אמרתי כן".

המשך סיפור הרומיאו ויוליה של סלע ופרדיננד (בייחוד במידה ורומיאו היה בעצם מאורס לאם תאומיו, מצב הצבירה בו הגיע פרדיננד לחופשה בישראל ופגש את סלע), המשיך מקריעת רחבת הריקודים לקריעה אחרת, בחדר המלון של פרדיננד במלון "דיוויד אינטרקונטיננטל" התל אביבי. "חשבתי שסתם נתחרמן קצת על המיטה וזה הכל", הסבירה סלע, "שאלתי אותו אם הוא יוצא עם מישהי, והוא אמר שלא, ואז התחלנו להתמזמז. הוא שם את ידו מתחת לחולצה שלי והפשיל את החולצה שלו, כשהוא נשאר בתחתונים. הייתי בשוק", הסבירה הדוגמנית, שטרם למדה את משוואת ה"דוגמנית + כדורגלן x אלכוהול ומלון חמישה כוכבים = קלטת סקס".

"היה ברור שהוא רוצה ממני סקס, אבל אמרתי לו לא, בגלל שאני ממש תמימה. כאילו היו לי חברים והכל, אבל אני בסך הכל ממש תמימה. סיימנו את הערב כשאנחנו מדברים על פסיכולוגיה, כי זה מה שלמדתי. ניתחתי אותו בקווים כלליים ואמרתי שלפעמים הוא כנראה מרגיש בודד".

הדוגמנית הישראלית, אגב, מכחישה בכל תוקף ששכבה עם הבלם הבריטי ואף הוסיפה שהיא חשבה שהעניינים ביניהם הם רציניים, וש"ריו יקנה לי כרטיס ללונדון ונבלה זמן ביחד". היא הוסיפה ש"חשבתי שזה רציני, אפילו סיפרתי למשפחתי עליו", אמרה סלע בת ה-21.

את תגובתו של פרדיננד לא ניתן היה להשיג, מכיוון שהוא בדיוק מנסה לזכור מי היא צליל סלע. נו, שוין, חייה של סלע לא כאלו רעים. לפחות יצא לה כסף טוב מזה.

>>> צליל סלע מבקשת את הקאש
>>> ככה התחילה כל המהומה