עזאם עזאם: "לתורג'י אין קווים אדומים"

"לא הייתי מכבס תחתון של אישה אפילו אם היו כורתים לי את הראש". יוצא הישרדות VIP מתראיין בכפר מע'אר ויורה לכל הכיוונים: "בתל אביב יש מנטליות אחרת", "לא מקובל על הדרוזים שישראלים לא עושים צבא" ו-"לי יש כבוד וערכים"

וידאו

מה המשמעות של המילה כבוד אצל הדרוזים?

 

ביקרנו בכפר מע'אר שאולי בקילומטרים הוא לא רחוק רחוק מתל אביב אבל במנטליות הוא רחוק אלף שנות אור.

 

עזאם יושב עם החברים בביתו ומדבר על מה שלא הסכים לעשות באי מכיוון של רצה לפגוע בכבוד העדה הדרוזית. עזאם אומר שלא מדובר רק על הדחה  ואפילו אם היו כורתים לו את הראש הוא לא היה מכבס תחתונים של אישה, אבל "אם מישהו היה נפצע הייתי תורם כליה ודם", הוא מצהיר וגורס כי מדובר בהבדלי מנטליות.

 

גם הרוקח בבית המרקחת של הכפר גאה על ההתנהגות של עזאם, כמו גם בניו שמודים כי היו מתביישים לצאת לרחוב אם אביהם היה חופף את הראש לאנה ארונוב. "עכשיו אני עם ראש מורם," אומר בנו.

 

מנגד, יש גם מקטרגים: רפיק חאלבי יוצא נגד ולא מבין על איזה כבד עזאם עזאם מדבר כשהלכה למעשה הוא רץ על האי עם דוגמניות, גם חבר הכנסת לשעבר, סאלח טריף מתקומם, אמנם באופן אחר, הוא חושב  שאם עזאם עזאם משתתף בתוכנית ריאלטי אז עליו להתיישר על פי הכללים.

 

לאורך כל הביקור בביתו של עזאם, אשתו נשארת במטבח כי הרי מדובר על מנטליות אחרת כפי שהוא אומר, וכמובן, גם המנטליות של שורדים אחרים היא בעייתית לטעמו -  לתורג'י אין קווים אדומים וזה לא מקובל על הדרוזים שישראלי לא משרת בצבא, ולא הייתי מכבס תחתון של אישה אפילו אם היו כורתים לי הראש, מצהיר עזאם. אכן יש כבוד לעדה.

 

התוכניות המלאות של ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10 

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו