עם מי תתנשק דנה אינטרנשיונל?

גם אדריאנו חאובל, גיא לובלצ'יק, מיכל אמדורסקי ושירלי בוגנים הצטרפו לגברת הבינלאומית וסיפרו לנו על התוכניות שלהם לספירה לאחור

בזמן שאתם תחגגו הלילה במסיבות דחוסות, תשלמו 500 שקל על בקבוק בירה ותעמדו בתורים ארוכים כדי להיכנס לאיזו מסיבה "פרטית" באיזו "וילה", יש כמה סלבס שיעברו את אותו המסלול בדיוק, רק בסטייל.

לדוגמא, הדוגמן והשחקן אדריאנו חאובל סגר על מסיבה פרטית אמיתית, על גג של איזה בניין בעיר ומספר ש"מי יודע, אולי אמצא מישהי לנשיקת חצות, אחרי שג'ורג'ינה נסעה והשאירה אותי לבד. סתם, כמובן שאני צוחק" (בנות, למה אתן מחכות?).

עוד דוגמן שחוגג בסטייל הוא גיא לובלצ'יק, שסגר מסיבה סגורה לחברים בלבד וגם הוא בקטע של "מאמין שאמצא עם מי להתנשק, עם כל המגוון הרחב במקום".

יותר רגועים יהיו השנה מיכל אמדורסקי שבוחרת לנוח מכל ההמולה ולנצל את יום החופש כדי להשקיע בבנות הקטנות, ולבלות ערב משפחתי בבית, והדוגמנית שירלי בוגנים שתבלה את הסופ"ש עם הצמוד בצימר בצפון.

אז מה, הסלבס רק מבלים ולא עובדים? ממש לא, תפסנו את דנה אינטרנשיונל, שנראית כאילו היא היחידה שממשיכה בשגרת עבודה, שהולכת להופיע באירוע פרטי בעיר. "בדיוק בחצות, כשכולם יהיו עסוקים בנשיקות, אני אעמוד על הבמה ואספור להם לאחור" חלקה עימנו דנה.