דיווחים ברוסיה: לפוטין ולמאהבת נולד בן מחוץ לנישואין

בלוגרים ברוסיה, המצוטטים על ידי העיתון "הניו יורק פוסט" טוענים כי למאהבת של ראש הממשלה נולד לאחרונה בן. לטענתם מדובר בתוצר של הרומן שהצעירה, בת ה- 26 מנהלת עם האיש החזק ברוסיה. פוטין, כזכור, נשוי ואב לשתי בנות בוגרות

האם לראש ממשלת רוסיה, ולדימיר פוטין נולד בן ראשון, מחוץ לנישואים? העיתון "הניו יורק פוסט" ציטט הלילה (חמישי) בלוגרים מרוסיה, הטוענים כי אלינה קבייבה בת ה-26, אלופה אולימפית בהתעמלות אומנותית, ילדה לפוטין בן.

על פי דיווחים בכלי תקשורת זרים פוטין וקבייבה מנהלים רומן מזה כמה שנים. השניים מכחישים את הטענות וכלי התקשורת ברוסיה נמנעים מלדווח על הרומן. בלוגרים רוסיים טוענים בנחישות כי אביו של התינוק שנולד לקבייבה לאחרונה הוא לא אחר מאשר ראש הממשלה.

פוטין, בן 57, הוא אב לשתי בנות מאשתו הנוכחית. בשנה שעברה דווח כי הוא מתכנן להתגרש מאשתו ולהינשא לקובייבה הצעירה ממנו בכשלושים שנה. העיתון שפירסם, אגב את הידיעה "מוסקבה קורספונדנט" נסגר לאחר מכן.

בינתיים פוטין, השומר על תדמיתו בעיני העם הרוסי, נזהר מאוד שלא לאפשר לעיתונים במדינה לדווח על הנעשה בחייו הפרטיים. כל תמונה, כל יציאה לחופש מתוכננת היטב ומציגה את התדמית שהוא מבקש להציג בפני קהל בוחריו.