צביקה פיק מזמין לכוסית

במהלך הופעתו נתקל הזמר בכמה בחורות שחגגו מסיבת רווקות, במקום להזמין חשפן, הוא הסתפק בלהעניק להן בקבוק שמפניה

ביום חמישי האחרון רוח של נדיבות נכנסה בצביקה פיק, לא ברור אם זו היתה הציפיה לסוף השבוע המתקרב או אולי הכריסמס שחוגגים מעבר לאויקיינוס, אבל לאחר ביקור קצר שערך עם הבנות שלו, שרונה ודניאלה, בחנות הבשמים "כל פרפיום", שם רכש לעצמו ריחות חדשים ואפילו העניק אחד לנהג שלו, רק כדי שלא ירגיש מקופח, הוא המשיך להופעה במועדון הזאפה בהרצליה, וגם שם לא עצר עם המחוות.

זמן קצר לאחר שהתחילה ההופעה, הבחין פיק כי בסמוך לבמה ישנו שולחן בו ישבו מספר בחורות שחגגו מסיבת רווקות. למרות שהיינו רוצים שישלוף תג שוטר מזויף ויעשה דברים שאסור לנו לפרט, פיק בחר להזמין להן בקבוק שמפניה על חשבונו, ואפילו העלה אותן לשיר איתו על הבמה.

קצת אחרי תחילת ההופעה הבחין פיק כי בסמוך לבמה ישנו שולחן של עשר בחורות שחוגגות מסיבת רווקות. פיק, שרוח הנדיבות כנראה שלטה בו באותו יום, החליט להזמין את כולן לשמפניה על חשבונו. הוא עצר את ההופעה, קרא למלצרית ושלח אותה להגיש להן את המשקאות. לקינוח הוא אף הזמין את אותן בנות לעלות איתו בסוף ההופעה לבמה ולשיר איתו שיר.

ממשרד יחסי הציבור של צביקה פיק נמסר: "ההופעות של צביקה מלאות כל הזמן בחבר'ה צעירים. צביקה מאוד אוהב לשתף את הקהל ולחלוק איתו אהבה, גם בצורת שליחת בקבוק שמפניה לרגל מסיבת רווקות".