פליט ריאליטי חשוד בתקיפה מינית

נערה בת 17 התלוננה במשטרה נגד צעיר שהשתתף בעבר באחת מתוכניות הריאליטי של ערוץ 2, בטענה כי הוא היכה אותה וביצע בה מעשה סדום ועבירות נוספות. החשוד הכחיש בחקירתו את החשדות המיוחסים לו, טען כי היחסים היו בהסכמה ומדובר בעלילה. הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים

כוכב של אחת מתוכניות הריאליטי של ערוץ 2 נעצר היום (רביעי) בחשד לתקיפה מינית של נערה בת 17. החשוד נעצר בעקבות תלונה של הנערה, אשר סיפרה כי לפני שבוע, כאשר נפגשה עם החשוד, הוא היכה אותה וביצע בה מעשה סדום ועבירות נוספות.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

בעקבות התלונה נחקר החשוד והכחיש את המיוחס לו. בחקירתו טען כי המתלוננת היא ידיה שלו מזה זמן רב וכי יחסי המין היו בהסכמה. עוד אמר בחקירתו כי מדובר בעלילה והפללה מכוונת אשר תוכננה מראש. בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על שמו של החשוד. 

 

בהמשך החקירה נערך היום עימות בין הצדדים כדי לנסות להבין מה התרחש. בעימות פרצה הנערה בבכי ואמרה לחשוד: "אתה הרגת אותי". החשוד ענה לה - "מה את עושה לי, את מנסה לפגוע לי בקריירה". המתלוננת הגיבה במלים: "אני בסך הכל מנסה לספר את הסיפור האמיתי שלי, לא לפגוע לך בקריירה".

 

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב, אך בתום הדיון הוחלט לשחררו למעצר בית לחמישה ימים בתנאים מגבילים. כמו הוצא צו איסור פרסום על שמו של הנאשם.  

 

(פרסום ראשון: 12:25. עדכון אחרון: 22:05)