סוויזי: "חשבתי שאני בלתי מנוצח"

בעודו ממשיך להיאבק בסרטן, ביוגרפיה חדשה על פטריק סוויזי חושפת את מאבקו העיקש בדיאגנוזה הקשה ואת החרטות על הנזק שעולל לגופו

ביוגרפיה חדשה בשם "פטריק סוויזי: ריקוד אחרון" חושפת שהדיאגנוזה הראשונית שניתנה לשחקן כשהתגלה אצלו סרטן הלבלב, העניקה לו 5% סיכוי לשרוד את המחלה. למרות המספרים הקשים הללו, סוויזי האמין שידו תהיה על העליונה. לפי ה"ניו יורק דיילי ניוז", הספר מכיל את זכרונותיו של המפיק ג'יימי ארליכט מהשיחה בה חשף סוויזי, כוכב הסדרה 'Beast', את האמת על מצבו לצוות ההפקה. "הוא אמר לנו: 'חבר'ה, יש לי חדשות נוראיות. אבל אם תהיו סבלניים ותעמדו לצדי, אני אחזור ואעשה את הסדרה. אני במצב נהדר. אני קאובוי, אני רקדן ואני אנצח את זה".

הסופרת וונדי לי כותבת בביוגרפיה: "איך מטפחים גישה חיובית כשכל הסטטיסטיקות אומרות שאתה אדם מת? אתה יוצא לעבוד". אנשי הצוות על הסט של 'The Beast' סיפרו ללי שסוויזי היה עובד 12 שעות ביום ללא שימוש במשככי כאבים שיעזרו לו להתמודד. הוא השלים את כל 12 הפרקים אליהם היה מחויב.

"החרטה הכי גדולה שלי היא הנזק הפיזי שעשיתי לגופי", אומר סוויזי, "אני יכול לעשות כמעט כל דבר פיזי ופעם חשבתי שאני בלתי מנוצח. שברתי עצמות שוב ושוב, שיחקתי פוטבול, התעמלתי, צללתי, רקדתי בלט, עשיתי את הפעלולים של בעצמי, קיקבוקסינג. זה נראה לי כל כך טפשי עכשיו".