דיין שוב שוחרר ממעצר. המתלוננת חוששת שינסה לפגוע בה

פחות מיממה לאחר שנעצר, אסי דיין שוב שוחרר לשיקום בפונדק של כושי רימון. המתלוננת נגד דיין מותחת היום ביקורת על ההחלטה לשחררו, ומביעה חשש שדיין ינסה לשוב ולפגוע בה

(1:52 דק')

המתלוננת נגד אסי דיין, נ', חברתו לשעבר, מודאגת מאוד מהקלות שבה נעצר ומשוחרר מי שנאשם בתקיפתה. "זה עבר בקלות מדי לסדר היום, ונתנו לו הרגשה שהכל בסדר, שום דבר לא קרה, אולי טעינו בכלל שעצרנו אותך". עוד היא מוסיפה כי נראה שאין למשטרה שום כוח השפעה.

תגובת המשטרה: גם במקרים דומים בעתיד נמשיך לבצע את המוטל עלינו, ונביא חשודים לבית המשפט ללא קשר לזהותם.

מוקדם יותר הבוקר שוב שוחרר השחקן והבמאי אסי דיין, שנעצר בחשד שהפר את תנאי מעצר הבית, למעצר בית. בית משפט השלום בתל אביב, אליו הובא אסי דיין להארכת מעצרו, קבע כי אין להחזיקו במעצר והשתכנע כי הוא אינו מסוכן לציבור.

במהלך הדיון בבית המשפט מתח השופט ציון קפאח ביקורת חריפה על התנהלות המשטרה שהזדרזה לדבריו לעצור את אסי דיין, במה שכינה "מעצר מיותר" והתנצל בפניו. השופט טען כי אילו היה מדובר באזרח מין השורה ולא בידוען, המעצר לא היה מתרחש בקלות רבה כל כך כפי שהתנהל במקרה של דיין.

אתמול, כאמור, נעצר אסי דיין לאחר שהמשטרה מצאה ראיות לכאורה לכך שהפר את תנאי מעצר הבית, בו הוא היה נתון. דיין נעצר לאחר שחברתו לשעבר, נ', התלוננה למשטרה כי הוא ניסה לייצור עימה קשר טלפוני. אחד מתנאי שחרור של דיין ממעצר היה שלא ייצור קשר עם חברתו לשעבר, שעל תקיפתה עומד נגדו כתב אישום. כאמור, דיין לא עמד בתנאי שחרור ונשלח שוב לבית המעצר.

הפרשה החלה כאשר חברתו לשעבר של דיין, התלוננה כי הוא תקף אותה ואיים על חייה כאשר נופף מולה בסכין. נ', סיפרה בראיון מיוחד לחדשות 10 כי דיין מתעלל בה פיזית כבר זמן ממושך. היא סיפרה על מקרה בו הוא נתקף בהתקף שגעון בעת שפספס טיסה בשדה תעופה והוציא את זעמו עליה. "הוא נלחץ, השתולל, הפיל אותי על הרצפה וחבט בי".