בר רפאלי, מאחורייך

בעוד בר עסוקה בלדגמן בגדי ים ולהנחות תכנית אופנה ב-MTV, ליאו מתרועע על רחבת הריקודים עם לא אחרת מאשר לינדזי לוהן, בחורה מאוד לא תמימה שזה עתה יצאה ממערכת יחסים. כדאי שיתחיל לחשוב על תירוצים טובים

לא עברו שבועיים מאז שלינדזי לוהן וסמנתה רונסון נפרדו רשמית, ולוהן כבר מחפשת את הטרף הבא שלה, הפעם בדמות גבר, ולא סתם גבר, אלא אחד תפוס – ליאונרדו דיקפריו, בן זוגה של בר רפאלי.

צהובון הסאן דיווח הבוקר (שבת) שביום רביעי האחרון, בעת בילוי במועדון “My House” בהוליווד, לוהן הבחינה בדיקפריו ו"נמשכה אליו כמו דבורה לדבש", כך לדברי עד ראיה שבילה במקום, "היא ניגשה אליו כשראתה אותו בפינה חשוכה במועדון ועשתה כמה מניפולציות כדי שכל תשומת הלב שלו תוקדש רק לה".

הערב נמשך, המשקאות זרמו והעניינים התחממו כשלוהן משכה את דיקפריו לרחבה על מנת להדגים לו כמה מצעדי הריקוד שלה. עד הראיה הוסיף ש"ליאו היה קצת בהלם שהיא קמה והחלה לרקוד מולו, אבל נראה שהוא נהנה מזה".

התעודדנו לגלות, כאן בדסק הסלבס של nana10, שלוהן התגברה במהרה על הפרידה מרונסון ושהיא כבר מחפשת לעצמה זוגיות חדשה, אך מדאיג לחשוב מה יקרה כשבר תגלה על המקרה ואיך היא תגיב על העניין. הרגליים של ליאו ארוכות? כי שמענו שהספה ממש קטנה.

>>> לינדזי לוהן וסמנתה רונסון כבר לא
>>> בזמן שליאו רוקד במועדונים, בר מצטלמת טופלס