המירוץ למיליון: אשטון קוצ'ר מביס את CNN

אשטון קוצ'ר הציב לרשת CNN אתגר וזימן אותה לתחרות - מי יחצה ראשון את קו מיליון העוקבים בטוויטר. עם קצת מאמץ אבל הרבה מצב רוח טוב, קוצ'ר שבר הבוקר את השיא. אנחנו מחכים לעוד תמונות של דמי

השחקן ההוליוודי אשטון קוצ'ר הוא המשתמש הראשון ברשת המיקרו-בלוגינג טוויטר שהגיע למספר של מעל מיליון עוקבים (Followers) שקוראים את הרשומות שלו. קוצ'ר, שידוע בחיבתו לטוויטר, אף פרסם לפני מספר שבועות צילום ישבן של אשתו, השחקנית דמי מור.

שבירת מחסום המיליון התרחשה הבוקר (שישי) לאחר שלפני שלושה ימים קוצ'ר הציב אתגר לרשת CNN, שהיתה בעלת מספר העוקבים הגבוה באתר טוויטר נכון לאותו רגע. קוצ'ר טען שכאינדיבידואל הוא יכול לעקוף גוף גדול ועתיר משאבים. בנוסף, הוא הבטיח שאם יחצה את קו המיליון לפני CNN, יתרום 10,000 דולר לארגון הפועל במדינות מוכות מגיפת המלריה – טד טרנר, הבעלים של הרשת, נענה לאתגר והתחייב לתרום סכום דומה במידה ויזכה.

כאמור, בשעות הבוקר קוצ'ר עבר את קו המיליון ובכך הפך למשתמש הטוויטר הראשון שהגיע למספר עקובים כה גדול. CNN, לעומת זאת, הגיעו למיליון עוקבים רק כחצי שעה אחריו. מיד אחרי הזכיה כתב קוצ'ר בחשבון הטוויטר שלו "חבר'ה, אתם מדהימים". ברשת החדשות הגדולה שמרו על רוח תחרותית בריאה וכתבו "ברכות לאשטון קוצ'ר, הוא הראשון שחשבון הטוויטר שלו זוכה למעל מיליון עוקבים".

קוצ'ר תיאר את התחרות כ"קרב בין דויד לגוליית" והוסיף ש"זה רק מראה באיזו דרך אנשים רוצים לקבל את המידע שלהם. זה אומר שקולו של אדם אחד יכול להיות שווה ערך לשל גוף תקשורת".

חצי שעה של מתח בבית קוצ'ר-מור, רגעים ספורים לפני שבירת השיא ואחריו:


גם לנו, אגב, יש טוויטר. בואו לעקוב!

>>> יורדים לעם: אלכס פולונסקי מסביר לכם על סלב וטוויטר