הארד טו גט

מגזין OK מהדר היום את השער עם ידיעה אודות הזוג המפורסם בעולם לפיה בראד פיט מפעיל לחץ על בת זוגו ואם ילדיו ומציב לה אולטימטום: מתחתנים או שזה נגמר. האם אנג'לינה ג'ולי תגיד בקרוב "איי דו" או שמא מדובר במתיחה של 1 באפריל?

הם הזוג הכי זוהר בעולם, יש להם שישה ילדים (שלושה ביולוגיים, שלושה מאומצים), אבל דבר אחד חסר בחיים המושלמים של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי: תעודת נישואים. מגזין OK מפרסם היום (ד') על השער כי בראד, כבר בן 45, העלה את הנושא בפני אנג'י, פרגית בת 33, והציב לה אולטימטום: או שמתחתנים או שזה נגמר. בנוסף, מקורב לזוג סיפר לעיתון שבראד אמר לאנג'לינה (שבינתיים כבר זוממת על תוספת של עוד ילד לשבט) שהוא לא מתכוון להביא עוד ילדים לפני שהם מתחתנים.

אז למה בראד נעמד לפתע על רגליו האחוריות? כנראה שבזמן שאם ילדיו זוכת האוסקר דולקת אחר צילומים לסרטים חדשים ועסוקה בעבודתה ההומניטרית ברחבי העולם, הוא מוצא עצמו מתפקד כאב חד הורי. גם בראד וגם אנג'י שוהים כרגע בתפוח הגדול – היא לצורך צילומים ל"Salt", המותחן החדש בכיכובה, והוא כנראה על תקן הבייביסיטר. חבר של האבא האומלל סיפר לעיתון כי "בראד לחוץ ומותש, עד כדי כך שאפילו אין לו כוח לסקס. מערכת היחסים שלהם סוטה מהמסלול והוא מאמין שלהתחתן יהיה הדבר היחיד שיחזיר אותם למה שהם היו בעבר. בראד צריך לדעת שאנג'לינה מחוייבת אליו ורק כשהיא תהפוך למיס פיט, זה יקרה".