מה עובר על חואקין?

השחקן חואקין פניקס, שהודיע לאחרונה על פרישה והתמסרות למוזיקה, נראה לאחרונה כמו מי שישן ברחוב והצית חששות לבריאותו ושלומו אחרי שהתפרע במועדון לילה במיאמי

מאז שהחליט השחקן המוכשר והמוערך חואקין פניקס להקפיא את קריירת המשחק לו ולהתמקד בתשוקתו למוזיקה, עובר עליו משהו שמתחיל להדאיג את חבריו ההוליוודים ומעריציו.

אתמול בלילה, פניקס, שנראה לאחרונה יותר כמו הומלס ופחות כמו כוכב הוליוודי, בילה במועדון הלילה LIV במיאמי ובמהלך הופעה של ג'יימי פוקס, זינק לבמה והחל לרקוד ולהתחכך בפוקס

עד ראייה שנכח במקום סיפר ל"ניו יורק פוסט": "חואקין קפץ על הבמה בזמן שג'יימי שר ופשוט התחיל לרקוד. הוא אפילו חטף כובע מראשה של אחת הבנות בקהל וחבש אותו לראשו תוך כדי ריקוד. פניקס בן ה-34 הימם את המבלים במסיבה עם מראהו המוזנח והמנופח. נראה שהוא העלה לא מעט במשקל והשיער והזקן המדובללים לא תרמו ללוק המדאיג. חואקין שהה בעבר בגמילה מאלכוהול והדיווחים בהוליווד גורסים שחבריו מודאגים בשל התנהגותו המשונה לאחרונה.

מקור המקורב אל השחקן אמר: "עבור אנשים שמכירים את חואקין, הייתה זו שנה טראומטית ומלאת כאוס. כולם רוצים לעזור אך איש אינו מצליח להגיע אליו. התנהגותו המוזרה מדאיגה את כולם. המצב כרגע פשוט מפחיד".

אם הספקתם לשכוח, נדמה שהרס עצמי עובר בגנים בשבט פניקס. ב-1993, ריבר, אחיו המפורסם והמוכשר של חואקין, מת בגיל 23 ממנת יתר בפתח המועדון "וייפר רום" שהיה בעבר בבעלותו של ג'וני דפ. בשנים האחרונות נדמה היה שחואקין הצליח להתגבר על הקללה ועשה תפקידים מדהימים על המסך הגדול (כולל שתי מועמדויות לאוסקר על "גלדיאטור" ו"הולך בדרכי"). נקווה שיתעשת.