ונסה וג'וני לנצח

אחרי שנצפה במסע חיפושים אחר טבעת, השמועות העיקשות בהוליווד גורסות כי ג'וני דפ עומד להנשא, סוף סוף, לבת זוגו הוותיקה ואם שני ילדיו, ונסה פארדי

בנות, אם חשבתן שעוד יש לכן סיכוי איתו, תרשו לנו להיות נושאי הבשורה המרה. ג'וני דפ, נצפה קונה טבעת אירוסין בשבוע שעבר מה שהצית כמובן גל שמועות לגבי האפשרות שדפ יעשה מחברתו ואם ילדיו, לילי וג'ק, אישה הגונה אחרי שנים של זוגיות.

המגזין OK מדווח כי הכוכב האקסצנטרי וההורס הגיע לחנות תכשיטים יוקרתית בקליפורניה, אותה דאגו לסגור עבורו, על מנת שיוכל לתור אחר הטבעת המושלמת מבלי שיציקו לו עוברים ושבים. "היה זה ביקורו השלישי או הרביעי של ג'וני בחנות", אמר מקור המקורב לבעלי החנות, "הוא בחן אוסף של טבעות סוליטייר קלאסיות בשילוב יהלומים ופלטינה – קולקציה באמת אלגנטית של טבעות".

מוקדם יותר השנה, דפ בן ה-45, שחולק את חייו עם פארדי היפה כבר עשר שנים, הכחיש שמועות על נישואין בעוד ונסה אמרה למגזין ELLE באוקטובר האחרון שהיא וג'וני מרגישים שהם "יותר נשואים מכל אחד אחר" והכחישה גם היא את כוונותיהם להתמסד.

ג'וני, סוג של מתארס סדרתי, הציע בעבר נישואין לווינונה ריידר, שרילין פן וג'ניפר גריי. חתונה לא יצאה מזה אז אולי כדאי שדפ ופארדי יחשבו שוב לפני השחלת הטבעת.