תביאו שאכטה

קמרון דיאז ודרו ברימור מחששות ביחד, פריס נעצרת ופי דידי מעניק לבנו הזאטוט ריקוד אירוטי. סלבז למופת

קווין פדרליין לא יגע בבריטני עם מקל

זוכרים איך קווין פדרליין המגה-לוזר התחנן וכירכר סביב בריטני שתיתן לו לחזור הביתה? איך אומרים אצלכם – איך שגלגל מסתובב לו? עכשיו הפדרליין (שטיגן המבורגרים בשביל להחזיר חובות רק לפני כמה שבועות!), אמר בראיון שהוא לא מוכן לקחת את בריטני ספירס בחזרה, ושאם עןד פעם תחתוך ממוסד הגמילה, יתבע משמורת בלעדית על שני הילדים שלהם. עד כמה שזה עצוב, כבר באמת לא ברור עם מי עדיף להם להיות. אולי עם להקת זאבים?

פריס נעצרת

פריס הילטון ממשיכה להביא גאווה לשושלת הילטון, והפעם נתפסה על ידי שוטרים נוהגת ללא רשיון. אינשטיין נעצרה תחילה אחרי שנסעה בלי אורות בעשר וחצי בלילה באמצע ניו יורק, ואחרי שבדקו לה את הרשיונות, גילו שבכלל אין לה כאלו. אם טיפשות היתה מטבע של עשר אגורות, פריס היתה יכולה להקים לעצמה אימפריה עצמאית של מלונות בלי להזדקק לירושה.

דרו ברימור וקמרון דיאז מחששות בצוותא

מסתבר שלא רק מישה ברטון חושבת שלעשן ג'וינט בפומבי זה לגמרי סבבה. הנה, גם דרו ברימור וקמרון דיאז חולקות להן צינגלה לאור יום. יכול להיות שהן חלק מהקמפיין החדש והמשכנע של "עלה ירוק"? חואניטה במאנצ'יס.

מדונה לא מרשה לבתה לצאת לדייטים

איך קוראים למי שמרשה לעצמו הכל, אבל דורש מאחרים שיגבילו את עצמם? אמרתם צבוע? אמרתם דו-פרצופי? אמרתם מדונה? צדקתם! מדונה, הדודה הקבלית, יצאה בהצהרה שלא תיתן לבתה לורדס לצאת עם בנים עד שימלאו לה 18(!!) שנים. ככה נראית היום מי ששרה "אבא אל תטיף"? איך נפלו גיבורות.

פי. דידי הוא אבא נורא

עוד אחד שמתחבט בשאלות של הורות טובה, הוא שון פי. דידי קומבס. ואחרי שהוא מסיים להתחבט, הוא פשוט לוקח את ילדו הקטן ג'סטין לקבל ריקוד אירוטי. ככה זה, חינוך טוב מתחיל מגיל צעיר.