מאמא מיה

לינדזי הפילה תינוק, פריס נותנת בשביל קוק, הארי פוטר חושף את השמוק, כשתראו את טיירה תתחילו לצחוק. וזה עוד לא הכל, היכונו לשוק

האם לינדזי עברה הפלה??

יכול להיות שלינדזי עברה הפלה? לפי מה שאימה, הסוכנת הלא ממש מצטיינת של לינדזי, שיחררה בטעות לציבור, בהחלט יש מצב. הרבה מאוד גבות הורמו כשלינדזי השתחררה עוד באותו היום מבית החולים, לאחר ש"עברה ניתוח אפנדיציט" וחזרה לחגוג כבר באותו ערב. אחת מתחנות הרדיו העלתה את הסברה שהלינדז אושפזה בכדי לבצע הפלה, והאם הנפלאה לא ממש עשתה עבודה טובה בלהכחיש.

מה פריס עושה בשביל קוקאין??

ובדיוק כשחשבנו שפריס הילטון היא כל הביוב האנושי שאפשר להיות, היא עושה מהלך נוסף בהעמקת הבור שכרתה לעצמה. בסרטוני וידאו חדשים בהם פריס מככבת, היא נשמעת יוצאת באמירות מגה-גזעניות כמו "כושים", "מתרוממים" ו"צהובונים" (כינוי גנאי לאסייתים). מלבד זה היא משחררת את המשפט הלבבי ומלא הטעם – "אני מXדיינת בתXת בשביל קוקאין". למה להשחית מילים? תיווכחו בעצמכם.

בריטני מתחננת לפדרליין שיחזור?

אם הייתם מספרים לבריטני מודל 2002 איך היא תיראה ותתנהג ב-2007, כנראה שהייתה מנסה לבלוע את חוטיני היהלומים שלה בניסיון התאבדות. המציאות המבדרת היא שבריטני עודנה משפילה את עצמה בפומבי. עכשיו חברים מקורבים טוענים בתוקף שבריטני מנהלת שיחות ליליות עם קווין פדרליין, בעלה, שהספרה "אפס" גדולה עליו. מה היא עושה בשיחות האלו? אה, טוב ששאלתם. מתחננת אליו שיחזור אליה. בין אם זה נכון ובין אם לא, תמיד מבדר לראות תמונות חדשות איומות של הבריט. אז הנה - בריטני עושה קניות בסופר, נראית כמו עוזרת הבית שלה.

טיירה בנקס מדברת על היותה דובה

זוכרים את תמונת טיירה בנקס דובת החורף משבוע שעבר? אז גם היא ראתה אותה, והיה לה מה לומר בנושא. בתכנית שלה היא לבשה מחדש את בגד הים המושמץ ודפקה נאום שהנאום של קצב פראייר לידו. האמת? כל הכבוד לטיירה. גם כשהיא מתחרפנת היא זוכרת לומר כמה דברי טעם, מה שאי אפשר לפרגן למושון.

הארי פוטר מצטלם בעירום

איזה מאמי הארי פוטר, הא? לא הייתם מתים שהילד שלכם יהיה חנון, חמוד וחיוור עם מבטא בריטי ונימוסים של בן אצולה? אז תחשבו שוב. דניאל רדקליף, השחקן שמגלם את הילד הקוסם, הצטלם בכמה תמונות שערורייתיות שמשלבות עירום קדמי שלו וסוס אחד. לפחות אי אפשר לומר שזו קלטת ביתית כמו אצל פריס הילטון. במקרה של רדקליף אלו תמונות קידום להצגה חדשה בה הוא משחק. יש כמה הורים מאוד לא מרוצים.