אוגרות שומן לחורף

ספיישל העונה הקרה: בריטני, ג'סיקה וקארי מעמיסות צלוליט כדי לברוח מהקור. וגם: וונטוורת' יוצא עם בחורה וקווין מתחיל עם לינדסי. רכילות חו"ל

בריטני ממשיכה להידרדר

בריטני ממשיכה במסע העקשני שלה להוכיח שאין יותר שאריות מהאישה הסקסית והבטוחה בעצמה שהיא הייתה, אם לא מספיק לכם להסתכל בתמונה – פרצוף מנופח, שקיות מתחת לעיניים, מבט אלכוהולי. בריטני נראתה השבוע משוטטת ואומרת לעצמה באופן רפטטיבי: "אני אוהבת את עצמי, אני אוהבת את עצמי..." וחואניטה אומרת – זה יופי מותק, כי תכף תהיי היחידה.

גם ג'סיקה סימפסון מעמיסה במשקל

חשבתם שרק אתם ובריטני מנשנשים בחורף יותר מדי בוריטוס? לא ולא – קבלו גם את ג'סיקה סימפסון, כבדה מתמיד, בשמלת ואקום אדומה שמשווה לה מראה של משאית כיבוי אש. אולי כדאי לחזור לצאת עם בחורים ולאכול פחות גלידה מול הטלויזיה?

ומריה קארי גם שמנה וגם מתלבשת נורא

ולסיום ספיישל "סלבריטאיות נראות רע בחורף" – קבלו את מריה קארי, באחד מגלי ההשמנה החוזרת שלה, ולבושה כמו הומלסית מפחידה במיוחד. לא מריה, אין לי שקל לתת לך...

קווין פדרליין מתחיל עם לינדזי

יכול להיות שקווין פדרליין מנסה להכניס את התמונה שלו תחת הערך "פאתטי" במילון? השבוע, כשהוא ראה את לינדזי לוהן, הוא ניסה להתחיל איתה באופן די מעורר רחמים. כשלינדזי הנגעלת (היא אולי מסוממת אבל לא עיוורת), ענתה – "ולמה שאני אצא איתך?" הוא החל לקלל אותה כאילו היה אחרון הערסים.. מביך, מביך.

וונטוורת' מילר יוצא עם בחורה בינונית

למרות השמועות על היותו גיי, וונטוורת' מילר ("נמלטים") יוצא עם בחורה והיא לא אתן! זה לכשעצמו צריך לקומם כל נערה אישה וקשישה. חואניטה לא רוצה לדחוף את האף – אבל אם הבחורינה הספציפית הזו לא רוצה למצוא את עצמה במצב ג'ן-בראד, כדאי שתחפש לה מישהו בליגה שלה (נגיד: מוכר נקניקיות באיצטדיון), ותעזוב את ווטוורת' במנוחה.