אותך לקיילי

צהובון בריטי פרסם תמונות של שרי גבעתי והחבר של קיילי, מתרגלים קרבה

שרי גבעתי בילתה שלושה ימים אינטימיים בפריס עם החבר של קיילי מינוג, אוליביה מרטינז, כך מדווח הצהובון הבריטי Sunday Mirror. עוד דיווח הצהובון כי "הדוגמנית, השחקנית והסופרת המהממת" גילתה לחבריה שהיא מרגישה שיש בינה לבין אוליביה קשר רוחני עמוק, ושלוש היממות שהיא בילתה בחברתו, היו נפלאות.

הפעם האחרונה שאוליביה נראה בחברת קיילי נרשמה ב-13 באוקטובר 2006. בעוד ששרי ואוליביה למדו להכיר אחד את השני מקרוב בפריס, קיילי הייתה באוסטרליה, במסגרת חידוש סיבוב ההופעות שנגדע באיבו לאחר שנתגלה אצל קיילי סרטן השד. אוליביה גרם לכמה גבות להתרומם כשנרשמה העדרותו מסיבוב הניצחון של קיילי.

ה-Sunday Mirror פירסם תמונות של השניים מחייכים, מתעלמים מהסביבה ומהאנשים סביבם, בדרכם למוזיאון D'orsay. בדרכם, נראה מרטינז מוריד את הצעיף שלו וכורך אותו בעדינות סביב צווארה של גבעתי, כדי לגונן עליה מפני הקור הפריסאי.

במוזיאון שרי נראתה רגועה לצדו, בעוד הוא עורך לה סיור ציור ופיסול, ומצביע על חלק מהיצירות האהובות עליו של סזאן. מבקר במוזיאון העיד כי "הם נראו מאוד קרובים. היא נתלתה על כל מילה שלו". בראשים צמודים, הם יצאו מהמוזיאון וחלקו ביניהם איזו הלצה. הם המשיכו ללכת ולצחוק תחת הגשם הממטיר. מפעם לפעם, בעיקר ברחובות הסואנים, נראה היה שאוליביה משתדל לא להיצמד יותר מדי לשרי. כשהגשם הפך כבד יותר, הם נכנסו לתוך מונית ביחד.

ההעדר של מרטינז מסיבוב ההופעות של קיילי הפתיע את חבריה, במיוחד אחרי 14 חודשי המסירות והאיכפתיות שאוליביה הפגין כלפי קיילי כשנאבקה במחלה. רק בחודש שעבר, קיילי אמרה עליו: "הוא האדם המכובד ביותר שיצא לי לפגוש מימי. אולי תמיד היה לצדי, עזר לי עם עניינים פרקטיים וגונן עלי".

חברים של הזוג חוששים שכעת הקשר שלהם נקלע לקשיים. אחרי 14 חודשי טיפולים כימותרפיים ומאבק על החיים של קיילי, השניים צריכים להסתגל שוב לשגרה ולהתמודד עם הקושי הגדול שהם חוו בחודשים האלה.

קיילי ומרטינז נפגשו בפברואר 2003 בטקס פרסי הגראמי, זמן קצר אחרי שקיילי נפרדה מהחבר הדוגמן שלה שהתקשה להתחייב. דורשי שלומה של קיילי חוששים כי אוליביה מגלה אף הוא קושי לקשור את חייו בחייה של בחורה אחת. החששות האלה קיבלו חיזוק מתמונות שבהם נראו מרטינז ואנג'לינה ג'ולי קרובים למדי על סט הסרט " Taking Lives".

אחר כך צולם בחברת השחקנית מישל רודריגז ("אבודים") על היאכטה של פי דידי בסנט טרופה, ומקץ כמה חודשים, צולמו השניים מתנשקים מחוץ לבית מלון בפריס. אולם הדובר של קיילי עמד על כך שקיילי ואוליביה עדיין שמחים ואוהבים: קיילי ואולי עדיין ביחד, ומאוד מאושרים". כששרי נשאלה לגבי הקשר בינה לבין אוליביה, מדווח הצהובון, היא סירבה להגיב, וכשהראו לה את התמונות, היא אמרה, רועדת: "מי סיפק לכם את הסיפור? אני כל כך מוכרת במדינה שלי, שאני לא יכולה לומר כלום. אני אף פעם לא מדברת על חיי האישיים, אני לא יכולה. אני רק רוצה לך לראות את התמונות, כדי להיות מוכנה". אוליביה, לעומת זאת, הפטיר בעיתונאים: "תכתבו את הבולשיט שלכם, אם אתם רוצים".