היה לה הכבוד

"ליבי כואב". לינדזי לוהן מתאבלת על מותו של הבמאי רוברט אלטמן ושולחת מכתב למקורביו

לינדזי לוהן חווה בימים אלו סוג של משבר מתמשך, מאנורקסיה, סמים ועד לוורידים חתוכים. לפני ימים ספורים איבדה השחקנית, כמו כל תעשיית הקולנוע, את הבמאי האגדי רוברט אלטמן איתו עבדה בסט "המדריך לחיים בכפר". בעקבות פטירתו, התיישבה לוהן השברירית עם דף ועט והחלה לשרבט:

"ברצוני למסור את תנחומיי לקתרין אלטמן, רעייתו של רוברט אלטמן, ולמשפחתו, חבריו, שותפיו לעבודה וכל חברי המעגל הפנימי שלו. אני מרגישה כאילו יצאה לי הרוח מהמפרשים וליבי כואב. ליבי יוצא קרוביו וכל השחקנים והאמנים שהעריצו אותו על עבודתו ואהבו אותו בזכות יכולתו לגרום לאנשים לצחוק בכל עת שרק יכול היה.

רוברט אלטמן הפך חלומות למציאותיים עבור הרבה יוצרי סרטים עצמאיים ושאפתנים, כמו גם יצר תפקידים לאין ספור שחקנים. אני שמחה שהייתי ברת מזל לעבוד עם רוברט אלטמן בסרט שאני יכולה לומר באמת ובתמים שמהווה נקודת מפנה בקריירה שלי. למדתי מאלטמן כל כך הרבה, והוא היה הדבר הכי קרוב לאבא או לסבא שלי.

הוא הותיר אותנו עם המורשת שכל אחד מאיתנו ניחן ביכולת לעשות. בכל יום כשתתעוררו, תסתכלו במראה ותודו לאלוהים על כל שנייה שיש לכם, ותוקירו את כל אותם רגעים. הלחימה, הכעס והדרמה מעיקים. תהיו אסירי תודה. תחשבו שאתם ברי מזל לנשום, להרגיש ולחייך. היו אסירי תודה. חיים רק פעם אחת ואנחנו מנצלים את מה שיש לנו.

אם אני יכולה לעשות משהו עבור אלה שעוברת עליהם תקופה לא קלה עכשיו, כמוני, תזכרו שאני בסך הכל במרחק של שיחת טלפון.

אלוהים יברך, שלום ואהבה תמיד,
לינדזי לוהן"