דרוש מאצ'ו

ניק היה בכיין ורכיכה שכותב שירים נשיים. הוא רוצה מזונות, ג'סיקה דורכת לו על הדיסק

ג'סיקה סימפסון הפעילה את הראש הבלונדיני לצורך הרהור בקשר שהיה לה עם ניק לאשיי, והמסקנה העיקרית אליה הגיעה היא שהוא לא היה מספיק גבר בשבילה. "ג'סיקה מרגישה שניק התנהג לגמרי כמו רכיכה", סיפר מקור לצהובונים האמריקאים. "היא מאשימה אותו בכישלון הנישואים שלהם, ואומרת שבכל פעם שהיה קצת קשה ניק לא היה מסוגל להתמודד עם הלחץ".

יש הטוענים כי הגורם שהניע את ג'ס להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה הוא עתירת הגירושים של לאשיי. בחוזה הרשמי שהשניים מילאו בתחילת השנה, ניק דאג להשאיר פרצה שתאפשר לו בבוא העת לדרוש דמי מזונות. תגובתה של ג'סיקה הייתה אז שגבר אמיתי לעולם לו יבקש מזונות, בטח שלא לעיני כל העולם.

ניק מתנהל בחוכמה ולא מוציא מילה רעה על אשתו לשעבר שחשבה שטונה זה עוף, אולם הזמרת מוכנה להשמיע באוזניי כל מי שרק יישמע את התיאוריה החדשה שלה עליו: "היא מספרת שכשהיא וניק היו רבים, הוא היה בוכה. אז היא חשבה שהוא פשוט מחובר לרגשות שלו, אבל כעת היא רואה בזה סימן לחולשה", אמר המקור.

ויש עוד עקב אכילס: "ג'ס כל הזמן מתלוצצת על השירים שהוא כותב ואומרת שהם נשיים. היא כל כך נגעלה מהאלבום שלו What’s Left of Me, עד שהיא נעלה עקבים ודרכה על ההעתק שלה ושברה אותו לחתיכות". או כמו שג'ס אימצה מננסי סינטרה: "המגפיים האלו נועדו להליכה, זה מה שהם עושים, אבל יום אחד המגפיים האלו עוד ידרכו עליך".

חבריה של סימפסון מספרים שהיא מחפשת בחור שיהיה אנטי-ניק, כלומר מאצ'ו אמיתי. לא אחד שיקהה את כאבי הפרידה בוויסקי מהול בדמעות. הלק הוגאן, כבר הצענו?