החגיגה נמשכת

קמרון וטימברלייק בסכנת חיים, ויקטוריה חושפת פטמה, לינדזי בועטת ונראה אתכם מנחשים של מי התחתונים והמחשוף בחידה החגיגית לראש השנה

זה רשמי - פריס הילטון טיפשה!

סקופ אדיר – פריס הילטון לא כל כך חכמה. רק שהפעם היא גם טוענת זאת בעצמה בתחקיר משטרתי רשמי שעברה כחלק מנסיונה של משטרת לוס אנג'לס לחקור שוד בביתו של מפיק ידוע. בתמליל החקירה פריס מצהירה באלו המילים : "כאילו אני... באמת, אני לא זוכרת. אני לא, כאילו, כזאת חכמה. אני כאילו, שוכחת דברים כל הזמן."

רק תזכרו שאצל חואניטה שמעתם את זה הרבה לפני ההצהרה הרשמית.

לינדזי לוהן מתאמנת ברחוב בבעיטות

עוד במסגרת: "סלבריטיז עושים דברים מפגרים וללא הסבר", קבלו וידאו קליפ קצר של לינדזי לוהן מנסה להגיע בבעיטות עם הרגל לראש באמצע הרחוב. למה? זו שאלה מצויינת. מאיזושהי סיבה הלינדזי החליטה שהיא צריכה להגמיש את שרירי המפשעה שלה ע"י מתיחתם למקסימום, יותר מזה אין לנו מה להוסיף, קבלו את לינדזי הבועטת:

פפראצי מנסה לדרוס את קמרון דיאז ואת טימברלייק

החיים קשים גם כשאת יפיפיה ויוצאת עם בחור צעיר ממך – עובדה. קמרון דיאז שוטטה לה צמודה לבנזוגה הפעוט ג'סטין טימברלייק, כשצלם פפראצי רשע דילג אליהם מבין השיחים וצילם אותם. כשהזוג האימתני רדף אחריו, הצלם נכנס למכוניתו ולפי טענתם ניסה לדרוס אותם, קמרון נאלצה ממש לקפוץ הצידה כדי שלא להידרס. והם אפילו הגישו תלונה רשמית במשטרה על ניסיון לפגיעה בחייהם בכלי קטלני. הרי לכם התמונה המרשיעה – מי יותר מפחיד?

ויקטוריה באקהאם חושפת פיטמה

מזמן לא דיברנו על כמה מוזר הולכת ונעשית ויקטוריה בקהאם – אז הנה לכם, במהלך הטרנספורמציה שהיא עוברת להיראות כמו חיקוי רע של בת אנוש, עכשיו היא גם חושפת פיטמה (בטעות או לא), שנראית עשויה ממתכת. אם חואניטה היתה צריכה להמר איזה נוזל אמור לצאת מן הפטמה הזו, היא היתה הולכת על חומצת בטריות.

של מי התחתונים הורודים לוהטים?

אחד השעשועים הפופולאריים בזמן שהעיתונים היו עדיין תמימים היה לנחש של מי העיניים או הסנטר אשר מצולמים בתמונה. הזוכים היו מקבלים חולצה ותקליט או משהו בסגנון. חואניטה מחזירה את השעשועון בגרסתו הקינקית בשתי שאלות מוחצות כשהתשובה מופיעה במהופך:

מי נחלץ מן התחתונים הורודים-לוהטים הללו?

ןרובסוא ק'ג.

צפו בלינק כדי לאמת –

של מי הפוש אפ הזה?

ושל מי הציצים הצמודים זה לזה באופן פוש-אפי קיצוני?

באל ינטרוק