סורי קרוז אמיתית

טום וקייטי כבר לא מתאמצים להסתיר את הבייבי מעיני העולם. תמונות בשער "וניטי פייר"

הבייבי של טום קרוז וקייטי הולמס, סורי, באמת קיימת. מאז יצאה לאוויר העולם ב-18 באפריל נעלמו עקבותיה. מרגע הלידה ההורים הטריים בחרו להחביא אותה בבית ונמנעו מלחשוף אותה לבני אנוש בכלל ולתקשורת בפרט. למרות כל הספקות שהיו, עכשיו זה רשמי: התינוקת שיצאה לעולם בלידה על טהרת הסיינטולוגיה היא בשר ודם, ולא גרסה נשית ומזערית לקייזר סוזה.

פנלופה קרוז, ג'דה פינקט סמית' וסלבז אחרים בודדים וברי מזל, היו הראשונים שזכו להצצה חטופה בסורי והעבירו לסקרנים מסר חד משמעי: היא קטנה, יפהפייה ואמיתית. הציבור הרחב זכה לראות רק יציקת ברונזה של הקקי שלה.

כעת הוסר הלוט מעל העוללית בזכות המגה-צלמת אנני לייבוביץ' שאחראית לתצלום מחמם הלבבות של פמיליית קרוז, ומגזין "וניטי פייר" ששילם בוכטה כדי לפרסם אותו בשערו. אין ספק שלאור הפרצוף המתוק, היופי המיוחד והדמיון להורים - ההמתנה הארוכה השתלמה. אך מאחורי החיוך והאף הקטן מסתתרת שאלת השאלות: אז מי יותר שווה בייבי בראנג'לינה או בייבי קרוז? קשה לקבוע מי, במיוחד בהתחשב בנפלאות הפיינטשופ המתעתעות שקייטי קוריק מחדשות CBS חוותה על בשרה.

אימא קייטי ניצלה את הבמה במגזין להסביר שכל מה שנכתב על משפחתה בצהובונים הוא שקר וכזב: "כל השטויות האלה כל כך מתסכלות. ומה שאומרים על סורי? לא צריך לומר את זה עלינו, ובטח שלא על הילדה שלנו". הולמס אומרת שהרכילות "אוכלת אותה": "זו המשפחה שלי ואני דואגת לה המון. לראות מישהו טוב ומתחשב כמו טום, ואז לראות איך דברים פשוט מעוותים לגמרי. מאיפה זה בא בכלל?".