מתה עליה עז

הסלבס מחו"ל ממשיכים בעלילותיהם: מפריס שקוברת את העיזה, דרך ברטיני שמתחתנת מחדש ועד לביש המזל של סקריץ' מהצלצול הגואל. חואניטה בוחשת ברשת

עבור מי קנתה פאריס הילטון חלקת קבר לצד מרילין מונרו?

ועוד מעלילותיה של פאריס דוליטל הילטון, מסתבר שאין גבול למה שהשילוב בין כסף לטפשות יכולים להניב. הסתומה הבלונדה, הלכה לבית הקברות היוקרתי בו טמונה מרילין מונרו לצד רבים ומפורסמים, וקנתה את החלקה שלצידה, כמו גם הזמינה טקס אשכבה בכנסייה ומקהלה שתשיר בטקס - כל זאת, היה לכבודה של "בילי הילטון". כל העוסקים במלאכה היו משוכנעים שמדובר בקרובת משפחה של פאריס והשתתפו בצערה כי רב. עד שהתברר שמדובר בעיזה הגוססת שלה.

טפשים וטוב להם...

בריטני תינשא מחדש לקווין פדרליין

הנה לכם הוכחה להשפעתם של הורמונים על מערכת ההחלטות של האישה, (לכל אלו הטוענים שאנחנו משתמשות בתירוץ המחזור באופן שאיבד את האמינות שלו). בריטני ספירס ההרה, נתקפה ברגשות חמים מחדש לבעלה האפסוסי והנכלולי קווין פדרליין והחליטה שהיא רוצה לחדש את נדרי הנישואים ביניהם אחרי לידת התינוק האומלל השני שלהם.
בשני המקרים המוזכרים לעיל, לא השכילה הבריטני ליישם את המשפט שלא חוזרים על אותה טעות פעמיים.

בראד פיט רוצה משפחה מאוחדת ושמחה

בראד פיט, הוא לא רק דגם מצויין של הגבר המושלם, הוא מנסה להיות גם כזה מבפנים. עכשיו מסתבר שהוא איש משפחה למופת, ורוצה משפחה גדולה, מאוחדת ומאושרת, ולאחרונה מאז לידתה של שיילו-נובל הקטנה והיפהפיה, הוא עושה הכל כדי לאחד בין אנג'לינה ובין אביה ג'ון וויט. אנג'י, כמו שכולנו זוכרים, הרחיקה את אביה מחייה, אחרי שנים של מריבות וחוסר הבנות.
בראד עושה כל שביכולתו כדי ליישר את ההדורים בין השניים, בינתיים וויט המקשיש, אומר שאין דבר שהוא רוצה יותר מלהחזיק את נכדתו בזרועותיו, ואילו אנג'י – היא עדיין צריכה שכנועים.

קורטני קוקס ודיוויד ארקט בייעוץ זוגי

מסתבר שכמו מוניקה מ"חברים", גם לקורטני קוקס, אין ממש בעיה לדבר על החיים שלה באופן צעקני משהו, ולספר לכם הכל כולל הכל. הפעם קורטני מספרת ל"פיפל", על קשיי הנישואים שלה, שבגללם היא ובעלה המצחיקן השמנמן דיוויד ארקט הולכים לייעוץ. אחת הסיבות שהם הגיעו למצב שהם צריכים ייעוץ, מוסרת הקוקס, היא שהיא אוהבת להגיד הכל בפומבי ובקול רם, ולא אכפת לה לנהל מריבות בפרהסיה, ואילו דיוויד יותר ביישן.

מעניין כמה הוא יאהב את הראיון הזה.

בחורה שדדה את סקריץ' מ"הצלצול הגואל"

כאילו החיים של סקריץ' מ"הצלצול הגואל", לא יכולים להיות משפילים יותר, (אתם יודעים, זה שהוא סקריץ', מ"הצלצול הגואל", דאהה...), עכשיו החיים של דסטין דיאמונד, סקריץ' בשבילכם, הופכים ליותר ויותר גרועים.
קודם הוא כמעט מאבד את הבית שלו, ופונה לעזרה מכל מעריציו, שלושתם מסרו שיש להם תוכניות לסופשבוע, אז הוא התחיל למכור כזכור לכם, חולצות טי שרט.
ועכשיו, כדי להוסיף עלבון – הוא נשדד על ידי בחורה (!) שהיתה במופע סטנד אפ שלו, על ידי תרסיס פלפל שחור (!), ובסוף גנבה ממנו את משחקי הגיים בוי (!) שלו.

כמה זה עלוב מאחד ועד מיליון?