אבא ואימא הוליוודיים

אימא של לינדזי מחפה על האיחורים לסט, אבא של ג'סיקה מדבר על השדיים שלה

אימא של לינדזי לוהן שלחה אותה עם פתק לעבודה. מאמא לוהן הגיבה על מכתב שנשלח לבתה המחונכת מהפקת הסרט החדש Georgia Rules, אליו היא מצטלמת בימים אלו.

"את לא מגיעה בזמן לסט", זעמה ההפקה, "היום לא הגעת לעבודה. כרגע נודע לנו שאת לא מתכננת להגיע גם מחר כי את 'לא חשה בטוב'. את והסוכן שלך אמרתם שנעדרת מהסט כתוצאה ממחלה. הפעם זה 'תשישות מהחום'. אנחנו מודעים היטב ליציאות ולחגיגות שלך בכל לילה, וזו הסיבה האמיתית ל'תשישות' שלך. הפעולות שלך הן חסרות אחראיות ולא מקצועיות. את מתנהגת כמו ילדה מפונקת, וגרמת נזק של מאות ואלפי דולרים לסרט עד עכשיו".

לינדזי יודעת לדאוג לתחת שלה. במיוחד כשהוא נצלה כל יום במשך שעות בשמש בביקיני אחר. אבל יכול להיות שהיא באמת סובלת מ'תשישות מהחום', אולי מדובר בגלי חום של גיל המעבר הנותן בה אותותיו.

"הבת שלי היא ילדה נפלאה", הגיבה האם בחזרה, "זה יותר מדי. אולי להפקה יש בכלל בעיות אחרות, שהבת שלי סופגת בסופו של דבר. אני לא חושבת שזה דבר חכם לעשות לילדה צעירה. אני אימא, ואעשה כל שביכולתי כדי להגן על הבת שלי. היא בנאדם. יום אחד היא איחרה, והם שינו את לוח הזמנים לפיה. כולם אוהבים אותה שם".

הורה הוליוודי נוסף שהחליט לחוות דעה בפומבי על הבת שלו, הוא אבא של ג'סיקה סימפסון: "היא כל כך סקסית. אם תשימו אותה בטי-שירט או טופ, היא סקסית בשניהם. יש לה שני דאבל-די. אי אפשר לכסות את שני ההרים האלה".