ברוך הבא לסלבריטאיות

באמצע ראיון בתכנית של ג'יי לנו, התנפלה אישה על קולין פארל והאשימה אותו בהטרדה

קולין פארל ("תא טלפון", "אלכסנדר") הגיע רשמית למעמד של סלב-על בהוליווד, לאחר שהשיג לעצמו מטרידה ראשונה. פארל התארח ביום חמישי בתכנית של ג'יי לנו, כשפתאום במהלך הראיון התנפלה עליו אישה מהקהל והאשימה אותו בהצקה בשיחות טלפון ואסמסים.

"היא אמרה משהו לקולין פארל שאף אחד לא שמע", סיפר צופה מהקהל באולפן, "אחר כך הוא תפס אותה במרפק, ביקש מהצלמים לכבות את המצלמות וקרא לאבטחה". פארל חזר לבמה, התנצל ואמר: "המטרידה הראשונה שלי". לנו השיב: "ברוך הבא לעולם הסלבז". התכנית חזרה להתנהל כרגיל, וקולין זרם באופן רגוע.

על פי רויטרס, תכנית הבידור Access Hollywood זיהתה את האישה כדזירה בראדפורד, אשר ניסתה להאשים את פארל בהטרדה בבית המשפט וכשלה. עד מהקהל אמר לתכנית שהאישה צעקה לפארל: "אני אראה אותך בבית המשפט", והוא החזיר: "את לא שפויה". האישה עוכבה על ידי המשטרה, אך לא נעצרה כפי שביקשו ברשת NBC. דובר התכנית Tonight Show עם ג'יי לנו, מסר כי התקרית לא תשודר.

בהמשך הערב צעד פארל על השטיח האדום בפרמיירת סרטו החדש לצד ג'יימי פוקס - Miami Vice, המבוסס על דרמת הפעולה הטלוויזיונית "מחלק מוסר". הוא העיד על עצמו שהוא בריא ומאושר, ואמר למגזין PEOPLE: "הכל בסדר". שלומות.