סלבז מתגייסים למצב

מישקה ברטון חושפת פיטמה, ג'נט ג'קסון חושפת גוף, ולינדסי לוהן חושפת ביקיני. רכילות שמעלה ת'מצברוח

מישקה ברטון חושפת פיטמה

לרגל המצב המאוד לא נעים שאתם היזראליס חווים שם בארץ החמה שלכם, התגייסו כוכבות הוליווד והתקשרו לחואניטה לשאול אם יש משהו שהן יכולות לעשות, חואניטה שכבר מכירה לא רע את היזראליס הציעה כמה שיותר תמונות עם בגד ים ופאדיחות סלבריטאיות, אז הן מייד הסכימו:

קבלו את מישקה ברטון ברגע של פיטמה חשופה:

הביקיני של לינדזי קטן מדי

את רוב בגדי הביקיני של לינדזי לוהן כבר ראיתם, אבל הנה אחד שהיא אוהבת במיוחד, מכיתה ג', העובדה שהוא כבר לא עומד בעומס לא מאוד מטריד את לינדז:

בראד פיט מתכונן לתפקיד החדש

כדי שלא יתחילו ליילל לי שרק לבנים יש על מה להסתכל, הנה לכן תמונה כוסונית במיוחד של בראד פיט השבוע, כשהוא נראה כמו בובת פעולה בגודל טבעי, עם האופנוע, הקסדה והכל. בראדי מתכונן עכשיו לסרטו הבא – "אושן 13", והוא יתחיל לעבוד ברגע ששיילו הקטנה תהיה בת חודשיים. איזה אבא, איזה גבר!

לג'נט ג'קסון יש גוף מוזר

גם ג'נט ג'קסון שמעה כמה קשה לכם בימים אלו והתעקשה לשלוח תמונה שלה לשיפור המצב רוח, אפילו שחואניטה רמזה ורמזה שאין צורך ולא כדאי. אז קבלו את הבטן המוזרה והציצים המעוכים של ג'נט ג'קסון, ותנשמו עמוק...

ניקול ריצ'י קנתה עד שהתעלפה

ניקול ריצ'י הכחושה יצאה לה לקצת תראפיה בקניות, ובעודה מחטטת בערמת בגדים, היא התעלפה וצנחה אל הרצפה. האם היא רזה מכדי לקנות? כנראה שכן. כוכבת הריאליטי הדקיקה מכחישה שיש לה בעיות אכילה, אולי הגיע הזמן לבדיקת מציאות קטנה?