חם בביצה

לינדזי ופמלה בביקיני, פריס מותקפת ווינס ווהן, הארוס של ג'ניפר, מקנא בבראד

פאמלה ולינדזי בביקיני

חואניטה רצתה להוכיח לכם שלא רק לכם חם - הנה תראו את פאמלה אנדרסון, למשל. כל כך חם שהיא שכחה אם היה לה אי פעם חריץ בתחת, אז היא שלחה יד לוודא. עד כדי כך חם היה לה, מסכנונת.

גם לינדזי לוהן, כמו אווה לונגוריה מהשבוע שעבר, היתה רוצה את חוות דעתכם על מצב הטוסיק שלה, ואתם מוזמנים לשלוח אס.אמ.אסים, עם הספרה מאחת עד חמש, או לצרף מלל באתר האינטרנט: איך-התחת-שלי דוט קום.

מחזר אלים ומופרע לפריס הילטון

פריס הילטון הגבירה את האבטחה האישית סביבה, אחרי שאיזה בחור משונה והזוי הופיע במשרד של אבא שלה, חמוש בסכין וטען שהוא הארוס שלה. "תמיד היו לי בחורים שעקבו אחרי, אבל בדרך כלל הצלחתי להסתדר איתם בעצמי", טענה הפרינצסה, "אבל הפעם זה היה מפחיד. כנראה שזה מסוג הדברים שצריך ללמוד לחיות איתם". מעניין אם הארוס הדמיוני שלה יודע שהיא חושבת עליו אבל שוכבת עם כולם.

המשפחה של לינדזי לוהן התפרקה בגלל סמים

לינדזי לוהן מספרת שהיא לעולם לא תנסה סמים (חוץ מחשיש שכבר ניסתה, אופס...) כי זה מה שהרס את משפחתה. רק השבוע סיפרה הג'ינג'ית שאביה, שנעצר לא מזמן על תקיפה ונהיגה בשכרות, פירק את המשפחה והתנהג גרוע לאימה, בגלל ההתמכרות שלו. "אין לי שום כבוד לאדם הזה, שאף פעם לא דאג למשפחתו, ולא היה אבא אחראי". אולי לפחות זה ישים גבול לסוררת הצעירה שדואגת להתנסות בהכל מיד ראשונה.

רורי וג'ס לא ביחד - בטלויזיה ובמציאות

לכל חובבי וחובבות בנות גילמור – המציאות התחברה סוף סוף לפיקציה, רורי וג'ס נפרדו סופית. או מדוייק יותר לומר: אלקסיס בלדל, המשחקת את רורי, ובן זוגה לחיים מזה זמן ארוך, ששיחק את ג'ס החבר הערס-אך-שרמנטי שלה, מיילו ונטימיליה, נפרדו לאחר חיכוכים ארוכים, ואפילו שמועות על כך שהוא נראה דוחף אותה וקורא לה בשם גנאי. חואניטה ממילא יותר חיבבה את דין.

ווינס ווהן מקנא בגוף של בראד פיט

זה רק טבעי שבחור יקנא קצת בחבר לשעבר של הנערה לה הוא הציע נישואין, אבל אם האקס שלה הוא בראד פיט, אז באמת כדאי שתעשה מנוי לחדר כושר ותפנה לסרנגה שיתלוש לך שיערות מהגב.
גם וינס ווהן חשב כמוני, ושלח את גופו הדוביבי לעיצוב מחדש על ידי דיאטת ה"זון", כדי לשמור על מעמד של אליל ואלילה בשבילו ובשביל ג'ניפר אניסטון לה הוא מאורס. ג'ניפר נשמעה אומרת לחברה:"וינס חושב שאני רוצה שיהיה לו גוף כמו של בראד, זה שטויות! וינס הוא גבר אמיתי ובראד נראה כמו מבית חרושת..." אאוצ'!