חושפות טפח וטפחיים

בהוליווד חם מאוד הקיץ, והבייבס מורידות הכל: בריטני ההריונית הצטלמה בעירום, פמלה עשתה זאת בחלון ראווה, וגם אווה לנגוריה והישבן שלה הצטרפו לחגיגה. לשם שינוי, פריס נשארה לבושה

פמלה חושפת עור

פמלה אנדרסון, בחורה עם עקרונות מוצקים, החליטה להתפשט בחלון הראווה של סטלה מק'רתני בשביל מטרה נאצלת - מחאה נגד לבישת ועשיית פרוות. הפמלה התפשטה מאחורי סרט עבה עליו נכתב "אני מעדיפה לחשוף עור מאשר ללבוש עור!" העיקר שכולם נהנים.

בריטני מתפשטת ומשתפת

בריטני ספירס מראה הכל, בעוד אחד משרשרת הצעדים שלא כדאי לעשות כשאת מנסה לרכוש את אמון הציבור מחדש בהיותך דוגמא ואם למופת. בריטני התיישבה עם שום דבר פרט לשרשרת מכוערת, אל מול הצלם של "באזאר", והדגימה לכולנו הריון (ופוטו-שופ) מהו. לבריאות!

אווה לונגוריה מראה את התחת

אווה לונגוריה, שמשחקת את גבריאל ב"עקרות בית נואשות" מאוד רוצה את חוות דעתכם האובייקטיבית על התחת שלה, כי אחרת קשה להבין למה היא משתובבת כמו גור כלב ים לפני הפפראצי בבריכה. בתוך הלינק, תוכלו להריץ מהר את התמונות ולעשות לכם סרט מצוייר בכיכובה של אווה, המתגלגלת מצד אל צד ובסוף קופצת דרך חישוק בוער. (הכל נכון, חוץ מהחישוק).

דיוויד האסלהוף עובר ניתוח בגלל תאונת גילוח

את הקטע הבא חואניטה היתה מוכרחה להביא רק בגלל כמה שהוא טפשי ומשונה: דיוויד האסלהוף, המציל המזדקן מ"משמר המפרץ", הזדקק לניתוח לאחר תאונת גילוח. לא, זה לא חמשיר שהמצאתי, זו האמת. רצה אלוהים והאסלהוף התגלח במועדון הכושר שלו, כשהוא חבט בראשו בנברשת, ורסיסי זכוכית פצעו את זרועו. ילדים וילדות, ציבעו בצבעים עליזים את האיבר שדיוויד גילח ותוכלו לזכות במנוי לעיתון "פילוני".

פריס מטיילת עם נמר, קוף וכמה תוכים

יתכן שפריס הילטון הגיעה מבחינת ההשכלה שלה סוף סוף לאמצע כיתה ב' וקראה את הסיפור על תיבת נוח, כי אחרת קשה להבין למה היא התעקשה לעלות על מטוס עם כמה תוכים, קוף ונמר. למרבה הפתעתה, סיפרו לה שהמטוס אינו קרקס מעופף, ושרוב הנוסעים מעדיפים שלא לטוס בחברת נמר. ציטוט מדבריה הרהוטים של הגברת: "הייתי צריכה לנסוע כל הדרך מלאס וגאס הביתה בלימוזינה עם כל בעלי החיים. היו בערך שישה מהם. זה הרבה". אולי בכל זאת כדאי להחזיר אותה לכיתה א', רק ליתר ביטחון?