צרות של תינוקות

תמונות של בייבי בראנג'לינה נגנבו, וסורי של טום וקייטי במעצר בית

כמו כל אב גאה, גם בראד פיט תיעד במצלמה את אנג'לינה כורעת ללדת ואת נשימותיה הראשונות של שילה הקטנה. כשבראנג'לינה חזרו מנמיביה לארצות הברית, הופתעו לגלות הכרטיס הזיכרון של המצלמה הדיגיטלית שלהם נגנב, בעוד הוא מכיל תמונות נדירות מהמאני-טיים.

ההורים המודאגים שכרו נבחרת של עורכי דין שעובדים נון-סטופ כדי שהתמונות האינטימיות לא יתפרסמו. עד כה, תמונה אחת כבר דלפה לרשת. הממורי-קארד הוצע למכירה למספר אמצעי תקשורת, והמשטרה חוקרת את המקרה. המפרסמים הוזהרו שכל מי שיעז להדפיס את התמונות, אשר חלקן צולמו במסיבה לכבוד הולדת התינוקת שערכו לאנג'י טרום-לידה, ייתפס כאחראי לנזקים.

אנשי יחסי הציבור של בראנג'לינה הודיעו כי "כל אחד יוכל להבחין שהתמונות הגנובות צולמו בפרטיות על ידי בני משפחה או חברים, שיש להם את כל הזכויות והעניין לעשות זאת".

בגזרת בייבי אחרת, דווקא מתקשים למצוא מחיר הולם לתמונות. בניגוד לשילה נובל ג'ולי-פיט שכיכבה על שער מגזין People תמורת חמישה מיליון ירוקים, סורי הולמס-קרוז קיבלה הצעה רק של שלושה מיליון. זה עדיין עדיף על שון פרסטון ספירס-פדרליין שמחלטר בכל צהובון בחינם.

עכשיו, אבא טום מנסה לשחק אותה קול עם המחיר הנמוך, והחליט שתמונות של סורי לא יפורסמו כי הדבר מנוגד לאמונתו הסיינטולוגית. בכלל, על פי הדוקטרינה על המאמינים יש להשתדל להימנע מלהוציא החוצה תינוקות רכים כשלא באמת נחוץ.

חבר של הטייס מ"טופ גאן" אמר למגזין הבריטי Grazia: "טום מתעקש על כך שהכל ייעשה בקצב שלו ובבוא הזמן. הוא לא יקבל איומים לחשוף לעולם את המלאך היקר שלו. טום רוצה לציית לחוקי הסיינטולוגיה שמורים להימנע מהצגת תינוקת לעיני הציבור".