בר מזל

בר וליאו עדיין ביחד (יש תמונה), בריטני מחתלת את שון במקומות משונים, הסימפסונית עוברת הלאה ומדונה מאמצת את לינדזי כחברתה הטובה

ג'סיקה סימפסון וג'ארד לטו?

האם יכול להיות שלאחר כל היבבות המתוקשרות על ג'סיקה שלא מצליחה להתגבר על ניק לאשיי, היא סוף סוף ממשיכה הלאה בחיים? ואם היא כבר ממשיכה הלאה, היא חייבת להמשיך לכיוון השאריות של לינדזי לוהן? נראה שג'סיקה מתגברת עכשיו בזרועות ג'ארד לטו. לפני כמה ימים ג'ס נצפתה במועדון לילה ניו יורקי מתנחמת במרץ בחיקו. עדי ראיה טענו שהם היו "לגמרי מרוחים אחד על השנייה". זה הרבה יותר ממה שהיינו צריכים לדעת, ואנחנו רק תקווה שהם לא יריבו על תכשירי הטיפוח.

בריטני מכה שוב

ממשיכה סאגת ההזנחה של שון פרסטון על ידי אימו המתפקדת למחצה בריטני ספירס. גם הפעם, אחרי שהפילה אותו על הראש, נהגה איתו על ברכיה, ומעט שמטה עודו מידיה לעיני הפפרצ'י, מבצעת בריטני עוד תעלול שלא מומלץ לבצע עם תינוקות רכים. בזמן שוטטות ב"ויקטוריה סיקרטס", החליטה שהמקום הטוב ביותר לחתל את התינוק המתוקשר, הוא על הריצפה, ליד הקופה. המבטים ההמומים סביבה עדיין לא הבהירו לגברת שיש משטחי החתלה היגיינים ונעימים יותר בשירותי הנשים. ובשבוע הבא - בריטני מלמדת את שון לצוד נמלים ולאכול.

מדונה ולינדזי בסט פרנדז

מדונה כנראה מצאה את הנוסחא לחיי נצח – היא מתחברת עם בחורות צעירות ושואבת מהן את הנעורים שלהן. קודם היא דפקה צרפתית לבריטני ספירס, אבל עכשיו, אחרי שהבריטני הקשישה התברגנה וזנחה את הקבלה, עברה מדונה לצוד בשר טרי בדמות לינדזי לוהן. החברה החדשה של מדונה חולקת איתה את תחביביה – קבלה, החלקות התנהגותיות ומוסיקה. וכמו שזה נראה כרגע - לינדזי ומדונה ישירו דואט יחד ומתכננות אפילו לשחק בסרט משותף. חברות הכי טובות? עד שמדונה תידלק על צעירה חדשה.

בר וליאו עדיין מתראים

אם אתם מוטרדים באשר לעתיד הזוגי של ליאונרדו די קפריו ובר רפאלי, רצינו רק להרגיע ולספר שהכל בסדר ולתת לכם הוכחה מצולמת. אז הנה לכם – ליאונרדו ובר מתנשקים בברצלונה והעתיד נראה ורוד מתמיד.