התינוק נשאר אצלי

צרות בפרדייס: בריטני וקווין בתהליכי גירושין, לבראד פיט כבר נשבר, ניקול ריצ'י שחיפה היסטרית ולינדזי לוהן לוקה בקדחת השופינג. ליהודים דווקא טוב: נטלי פורטמן מאוהבת

בריטני וקווין - הסוף

בשעה שרוב הנשים בהריון, יושבות עם בעליהן בבית ובוחרות שמות אופציונליים לתינוק, יושבת בריטני ספירס עם עורכי הדין שלה כדי לנסח מסמכי גירושין מבעלה קווין פדרליין. קוו הדביל ישן כבר זמן מה אצל חברים, מאז שאשתו הגלתה אותו למרתף. הקש ששבר את גב הבריטני היה כאשר בחר לבלות ביום האם עם אם ילדיו הראשונים, ולא עם בריטני ההריונית ובנם הקטן. עוד סיפרו לחואניטה שקווין הערמומי הצליח לשכנע את בריטני לשנות את מסמכי הסכם הנישואים שערכו לפני החתונה, וכך יקבל יותר מהכנסותיה כאשר יתגרשו. מישהו אמר "חלאה"?

לבראד פיט נשבר מאפריקה

עוד צרות בגן עדן: אחרי שנולדה שיילו הקטנה, מודה בראד פיט שנשבר לו מכל הרפתקת "זכרונות מאפריקה" שמהנדסת לו אשתו היקרה, ושלא כמו אנג'לינה ג'ולי - נמאס לו מנמיביה, האוכל גרוע, חם לו והוא מתגעגע למאליבו. אנג'י קצת שבורה מזה שהוא לא חולק איתה את חלומה, ובקרוב יצטרך לצאת פיט לצילומי "אושן 13" שאליהם הוא מחוייב. נקווה שעד אז יצליחו למצוא פתרון.

לינדזי לוהן היא שופהולית

ללינדזי לוהן הג'ינג'ית יש בעיה חדשה, אחרי הפרעות האכילה, התפרצויות הזעם על אימה ושערוריות הסקס. רק בשנה החולפת, ביזבזה לינדזי מעל למיליון דולר על בגדים, למעשה יש לה כל כך הרבה בגדים, נעליים ואביזרים שהיא כלל לא מספיקה ללבוש את רובם. הלינדזי השופוהולית מטופלת בהיפנוזה כדי להצליח לשלוט בהפרעה שלה. ותגובתה של הלינדזי? "זה ערמת בולשיט".

ניקול ריצ'י נראית כמו שלד

ניקול ריצ'י אמנם התחילה טיפול בבעיות האכילה שלה, ואפילו טוענת שהיא העלתה כמה גרמים נוספים. עם כל זה, בשיטוט בחוף הים, מבט על החזה המקוער שלה והעצמות הבולטות כשל שלד, עדיין מפחיד ביותר. תשימי על עצמך משהו, בשם כל הקדושים!

החבר החדש של נטלי פורטמן

חואניטה רצתה שתהיו הראשונים לדעת שנטלי פורטמן הישראלית שלכם, יוצאת עם ג'ייק ג'ילנהול החמוד. ג'ייק הנרגש הביא לה זר עם 12 צבעונים ורודים, ונטלי מצידה נעלה בשבילו את הסניקרס החגיגיים ביותר שלה. להזכירכם, החברה הקודמת של ג'ייק הייתה לא אחרת מאשר קירסטן דאנסט, יקירת המדור הערפדית, כך שאפשר להחמיא לו על הטעם הטוב והעקבי בנשים. חואניטה מחזיקה אצבעות.