הצ'ילבות מכות שנית

ניקול ריצ'י מדברת על קלטת הסקס של פריס הילטון, וזו מחזירה לה בשיר בשם "קנאה"

שתי החברות הכי טובות שכיכבו יחד בריאליטי "החיים הפשוטים", לא מפסיקות ללכלך אחת על השנייה בתקשורת כל אימת שביכולתן. אין ספק שספרי ההיסטוריה יתעדו את ינואר 2005 כחודש בו התכסחו פריס וניקול. לא ניתן לשים את האצבע על האירוע המסוים שגרם לנתק בין השתיים, אך על פי השמועות החדשות הסיבה היא שניקול ארגנה הקרנה מיוחדת לחברים של הפורנו ההילטוני.

פריס הגיעה למסיבה והופתעה לגלות את הסול-מייט שלה מריצה דאחקות עם החבר'ה על One Night in Paris, קלטת הסקס בכיכובה מבית היוצר של האקס ריק סלומן. ריצ'י כמובן הכחישה את הצפייה המשותפת בחברתה הגונחת, ואמרה למגזין Vanity Fair: "אלף, אני לא רואה פורנו. ובית, אני לא רוצה לראות מישהו שאני מכירה במשך שנים עושה סקס. כאילו, איכס זה מגעיל".

פריס לא נשארה חייבת ואינה פועלת למען קירוב הלבבות. היא החליטה להחזיר לניקול בשיר עליה בשם "קנאה" (Jealousy), מתוך האלבום החדש שלה. הילטון שוחחה גם היא עם המגזין: "אני הבאתי את ניקול ל'חיים הפשוטים', ופתאום היא הפכה לבנאדם שונה לגמרי. היא זרקה את החברים הוותיקים שלה ועכשיו היא מישהי אחרת. זו לא הניקול שאני מכירה. על כך בדיוק מדבר השיר 'קנאה'. זה שיר על כל ילדה שהיא, שיש לה חברה שמקנאה בה. זה הדבר המרושע והשטני ביותר שיכול להשתלט עליך".