טובה במיטה

כוכב הוליוודי חושף מחדר המיטות: ביתקתי את מנדי מור, לינדזי לוהן יודעת את העבודה, אשלי סימפסון קולנית בטירוף וג'ניפר לאב יואיט מדורגת "שמונה"

השחקן ווילמר ולדרמה, שמוכר יותר בתור פז הלפלף מ"מופע שנות ה- 70", סיפר על כיבושיו ההוליוודיים בין הסדינים בתכניתו של הווארד שטרן. ווילמר חשף כי לינדזי לוהן היא אחת מהנשים הטובות ביותר במיטה איתן שכב. עבור מנדי מור הוא היה הפעם הראשונה. כשמשתגלים עם אשלי סימפסון הקולנית, לא משנה כמה חזק תגבירו את הרדיו - השכנים עדיין ידפקו על הקירות. ג'ניפר לאב יואיט מדורגת "שמונה" מתוך עשר בסולם הסקס. מעניין כמה ניקוד מתוך זה מגיע לחזה שלה בלבד, הרי הוא ישות בפני עצמו.

עוד שפך ווילמר: הוא היה פעם עם שתי בחורות יחד ואף קיים סקס אנאלי עם שחקנית מפורסמת, שהוא מסרב לחשוף את שמה. כמו כל שלישי בביצה ההוליוודית, גם ולדרמה תיעד במצלמה את חיי המין הפורים שלו אך בניגוד לאחרים כמו קולין פארל, פריס הילטון ופמלה אנדרסון - הוא דאג להשמיד אותם פן יעלו לרשת.

מראהו החיצוני אינו כובש, הקול הצייצני שלו ב"שנות ה- 70" לא באמת עושה את זה לנשים ובסך הכל הוא די דומה לילד בר מצווה. על אף כל חסרונותיו, הוא נפוליאון של הכוכבות. סוד הקסם? כלי נשק מכובד ומשובח. ולדרמה מעיד על האיבר שלו שהוא קצת יותר גדול משמונה אינטש - מעל 20.3 סנטימטר.