די לסקס

לאלבה נמאס להיות סקסית, לפריס יש הרפס, ובריטני סתם שמנה. רכילות

פסל בגודל טבעי של בריטני יולדת

את הידיעה הבאה היתה מכתירה מיקי מ"השיר שלנו בתואר "לא, שזה אי אפשר לתאר" (קולטים כבלים פיראטיים במלון של חואניטה...). אי אפשר לתאר עד כמה האמריקאים מטומטמים עד דמעות לפעמים, ואין ספק שהשיא הוא הנצחה של בריטני ספירס יולדת בפסל בגודל טבעי באחת הגלריות בניו יורק. הפסל המגוחך הזה, מוקדש ללידתו של בנה הראשון שון –פרסטון, ומהלל את החלטתה לשים את המשפחה לפני הקריירה. תציצו, אבל בזהירות.

ותהייה לסיום: איך יקראו לפסל ההריון הבא שלה – "הבחורה שלא ידעה קונדום מהו"?

לפריס יש הרפס

ועוד בפינתנו על בחורות שלא יודעות מתי לסגור את הרגליים - האם לפריס הילטון הדוחה יש מחלת מין?? התשובה היא כמובן שאם אין לה אחת או שתיים, חואניטה תמות מרוב תדהמה. הסיפור המלא הוא שמקורב לפריס דיווח לחברה סטאברוס ניאקרוס שכדאי שייזהר, כי לפריס יש הרפס. סטאברוס שכנראה מודע למיטה החולה אליה הוא נכנס, אמר שהוא כבר יודע, אבל זה לא מנע מפריס לחטוף את הג'ננה ולאיים נמרצות על המלשין. איך אומרים אצלכם את המשפט עם הכלב שבסוף בא יומו?

ג'סיקה אלבה לא רוצה תפקידים סקסיים

לג'סיקה אלבה נמאס שמזילים עליה ריר, והיא מחליטה לעשות תפנית של 180 מעלות. "אני משאירה את תפקידי הנערה הזנזונת לאחרות, ורוצה לשחק את החברה המתוקה והמוסרית שמאמינה באהבת אמת, תפקידים יותר מעניינים מאשר לשחק את המרשעת." עכשיו ג'סיקה מחכה להצעות תפקידים בקומדיות רומנטיות...

לא שנעים לי לפוצץ למישהי את הבלון המשעמם בפרצוף, אבל באיזה עולם היא חיה?? וחואניטה אומרת – כדאי שתתחילי להתאמן על המשפט "יש כרטיס מועדון?".

טום קרוז מואשם במעורבות בהריגת אישה

גם בגשם מטאורים לא קרה שכוכב התרסק כל כך חזק וכל כך מהר כמו טום קרוז לאחרונה. טום-טום, שחזק בעניין הסיינטולוגיה, קיבל לאחרונה תגובות צוננות על חלקו בצנזורת פרק של "סאות' פארק", ועכשיו השערורייה החדשה - השבוע פורסמה הודעה בעיתונות שלשונה בערך כך: "תודה לך טום קרוז ולכנסיית הסיינטולוגיה על עצת המומחה בטיפול במחלות נפש". מסתבר שאישה נרצחה על ידי בנה הסכיזופרני, לאחר שהסיינטולוגים יעצו לה לטפל בו בוויטמינים במקום בתרופות פסיכיאטריות, וההתמרמרות הציבורית על טום והכנסייה הסיינטולוגית הולכת וגדלה. לא נעים. "משימה בלתי אפשרית 4"? לא נראה לי...

בריטני לא בהריון, אלא סתם שמנה

האם בריטני היא סתם פרה וכלל לא בהריון? אם כן, מוכרחים להוריד את הכובע בפני התחכום המסויים שהפגינה גברת "אופס, שוב השמנתי.." בהסוואת שומן משוכללת וגוררת אמפתיה כמו הריון. ולהוכחות - בריטני הורידה יין אדום כאילו אין מחר בארוחת ערב. מאחר שאפילו לאוזניה המחומצנות של הגברת בריטני הגיעה השמועה שיין ועוברים לא מסתדרים היטב, סביר להניח שהיא סתם חזרזירה שקרנית. וחואניטה אומרת – לשקר אין רגליים אבל יש לו צלוליטיס, והרבה.