שומרת על איכות הסביבה

פמלה ממחזרת ציצים, בריטני דרכה על מחט, ופאריס שואבת שומן. וגם: בראד ואנג'לינה מתחתנים וקייטי וטום כבר התחתנו בסתר. חואניטה חושפת

פמלה אנדרסון ממחזרת את הציצים

מכירים את זה שנורא שומרים על משהו חדש, שלא יתקלקל יתלכלך או ייהרס? ואז כשעובר הזמן, כבר לא אכפת אם הנעליים היפות נכנסו לבוץ, או לזרוק את השמלה? ככה פאמלה אנדרסון, עברה להשתמש בבלוני הסיליקון שלה לשימושים חדשים. "הם בכל מקרה ישנים וכבדים" חשבה בליבה, "למה שלא אשתמש בהם כפנקס טלפונים?" וככה אפשר לראות בקלוז אפ קפדני על הציץ שלה, שהיא רשמה לעצמה שם רשימת קניות, או מספר טלפון, או הגיג חדש ומבריק. אין ספק שהבחורה יודעת מיחזור מהו...
(שימו לב למבט הפסיכוטי בעיניים!)

בראד ואנג'לינה מתחתנים סוף סוף

הכינו את הלשונות והאצבעות לקולולולו – לפי הדיווחים האחרונים בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי אמורים להתחתן באופן פרטי ביותר בשבוע הבא. החתונה אמורה להתרחש באמצע אגם קומו שבאיטליה , קרוב לביתו של החבר הותיק ג'ורג' קלוני, ומאחר והכלה הריונית מידי לכל פעילות מים נמרצת, הטקס יתקיים על סירה. במקביל להחלפת הנדרים, הזוג מחפש עוד בית בצרפת, שם אפשר לחיות באופן יחסי חיים נטולי פאפארצי.

ג'ניפר אניסטון שונאת רחמים? נראה מה היא חושבת עכשיו...

פריס שואבת שומן

פריס הילטון נצפתה יוצאת ממשרד מנתחים פלסטיים יוקרתי, ותעבור שאיבה והשטחת בטן. למרות שהיא טוענת בתוקף ובמר שלא היו דברים מעולם וגם שהיא מעולם לא עברה ניתוח פלסטי, גורמים אחרים מהקליניקה טוענים – "כולם מכירים אותה בקליניקה, כל מה שיש לי להגיד זה – תשוו תמונות שלה כשהיא היתה טינאייג'רית והיום ותראו את ההבדלים".

ואני אומרת, אם היא כבר נכנסת לניתוח, אולי ישתילו לה איזו מנורה שתהבהב בפנטהאוז?

טום וקייטי התחתנו בסתר

עוד בעניין חתונות, יכול להיות שטום 'טרלללה' קרוז וקייטי 'השפוטה' הולמס כבר נשואים? מקורות טוענים שקייטי וטום-טום החליפו טבעות בטקס נישואים משונה מטעם הכת הסיינטולוגית על ספינת שיט בטיול לארובה שהשניים ערכו לכבוד יום הולדתו ה-43 של טום. בין האורחים היו גם ג'ון טרוולטה וקירסטי אלי, שגם הם נמנים על הסיינטולוגיה. מקור בריטי מדווח שקייטי לבשה שמלה לבנה ומתנפנפת וטום חליפה שחורה , והטקס ארך חצי שעה בו הם החליפו טבעות. הדובר של השניים טוען בתוקף שהם אינם נשואים בשום מובן של המילה.

וחואניטה אומרת : כמה מובנים כבר יש למילה? או שכן או שלא, ובכל מקרה,זכרי קייטי - תמיד אפשר להתגרש.

בריטני דרכה על מחט

מזמן לא דיברנו על מעלליה של בריטני, אז מתבר שהזמרת ההרה אוהבת ללכת יחפה, כזאת היא: ילדת טבע. אז ילדת הטבע יצאה מהלנדרובר, עם רגליים מטונפות ויחפות ודרכה על מחט למרבה החרדה והאימה. בריטני הובהלה לבית החולים שם החשש הגדול ביותר היה כמובן שהיא דרכה על מחט משומשת של נרקומן, אך למרבה ההקלה המחט נבדקה והוכחה כנקייה. מה יש למחט נקייה לחפש במגרש חנייה לעולם לא נדע, אבל לפחות בריטני לא תלך יחפה בזמן הקרוב. ילדים – אל תנסו זאת בבית.