אביבית וליהיא - הסולחה

לא הכל אבוד: אם אביבית בר זוהר וליהיא גרינר הצליחו לגשר על הפערים- אולי בכל זאת עוד מחכה לנו מזרח תיכון חדש

ביום שלישי בלילה הן נצפו ליד דרך השלום, כמה סמלי, משקיפות על השלט הענק שלהן - יחד. כל ההרמוניה הזאת היא משהו חדש עבור ליהי ואביבית, שכבר שנתיים וחצי שקרבות הבוץ שלהם מפתיעים ומשעשעים את הביצה.

 

בראשית הייתה ליהיא, דיירת בולטת באח הגדול, ואז הגיעה אביבית. אפשר להגיד שאף פעם לא הייתה שם אהבה גדולה כשכבר כשאביבית נכנסה לבית האח ליהיא אמרה עליה שהיא "נערת ליווי".

 

זה לא הצחיק את אביבית. והיא עוד פחות צחקה כשליהיא ביום חתונתה ציוותה על המאבטחים לגרש אותה מול האורחים הנדהמים. מאז היו עוד התכתשויות - השתיים לקחו את הריב בינהן לריאליטי מה שקורה באילת, אבל אביבית הזועמת החליטה להעביר הכל לפסים משפטיים והגישה תביעת לשון הרע ודרישת פיצויים של שלוש מאות אלף שקלים.

 

המשפט התגלגל והתגלגל- השלט הגדול הזה שמוצב הבוקר על נתיבי איילון הוא סגירת המעגל: באופן מפתיע ויצירתי בית המשפט ידע איך מתמודדים עם הדיוות האלה ופסק פיתרון יצירתי - בפשרה הציעה השופטת שהשתיים, שחולקות סוכן משותף, יעשו קמפיין משותף זוגי, יחלקו את התמורה: וכך יבוא המשבר לסיומו לרווחת שני הצדדים. הפרטים לא נמסרו- אבל הנה זה קורה - שתיהן מפרסמות יחד כדורים ומשקאות דיאטה של המותג איזי לייף - החברה, כך מעריכים, שילמה מאות אלפי שקלים. הכסף, העלה הלילה על הפרצופים של ליהיא ואביבית  עם תליית השלט הרבה חיוכים.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו