"ליהי האשטאג מבוססת על אנשים שאני מכירה, ביניהם גם גבר"

השחקנית ליאת הר-לב מקבלת קמפיין ראשון וחושפת את מקורות ההשראה שלה לדמויות. לא בטוח שהחברים שלה יאהבו את זה

את החיקויים המדויקים שלה ב"ארץ נהדרת" היא עושה לפי המקור, אך מה לגבי הדמות שהכי מזוהה איתה, ליהי האשטאג, ושאר הדמויות המומצאות? מתברר שאת ההשראה לדמויות מקבלת ליאת מהקרובים אליה. במהלך צילומי קמפיין חדש חושפת הר-לב את כל הסודות.


"ליהי האשטאג מורכבת מחמישה אנשים שאני מכירה", היא חושפת. עוד מתברר כי החברות אינן יודעות כי הן המקור לליהי. והנתון הכי מפתיע? גם גבר אחד מסתתר בתוך הדמות, וסיפק את תנועות הידיים המוקצנות.


התוצאה הסופית של הדמויות מצחיקה, אבל העבודה עליהן מקצועית מאוד, וגם על הדמות מהפרסומת היא עבדה לא מעט זמן. "זו מישהו שאני מכירה אישית ומאוד מחבבת", היא מודה. עוד פרטים לא תשמעו ממנה, אחרי הכל מדובר במישהי אמיתית.


ליאת הר-לב היא ללא ספק אחת מהשחקניות המרעננות שצמחו בשנים האחרונות. הסוכנים שלה חיכו לקמפיין הנכון, והנה הוא הגיע. הבעיה היחידה היא שהקמפיין כולו צולם על רכבת הרים, לא עניין סימפטי במיוחד.


הנה משהו שלא ידענו על ליאת: היא דיי פחדנית. את עובדה זו מגלים במהלך הצילומים לקמפיין, אז נשמעות לא מעט צרחות מכיוונה. למרבה ההפתעה, הר-לב עצמה הייתה שותפה בכתיבת התסריט לפרסומת. "מה עבר לך בראש?", היא עתה שואלת את עצמה בקול רם.


כמו בסיוטים הכי גדולים שלה, הר-לב מגלה שמתקן רכבת ההרים התקלקל, ובתגובה היא מנסה למשוך את הריאיון עוד ועוד. כשהיא עולה לבסוף על הרכבת שומעים את הצעקות שלה בכל הפארק.


יש משהו סמלי ברכבת ההרים, כשהר-לב הגיעה לסדרה "רמזור" היא הייתה האלמונית לחלוטין, והיום המצב אחר לגמרי. "אני הכי למעלה", אומרת ליאת בדמותה בפרסומת, ונראה שכך גם בחיים.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו