אייל גולן עושה אמבוש לאל-על

הזמר שלא מפסיק לתפוס כותרות בתקופה האחרונה מסתבך שוב, והפעם עם חברת התעופה "אל-על", מה קרה שם?

עוד תקרית לא נעימה נחשפה היום בהקשר לאייל גולן. הזמר חזר רק לפני מספר ימים לישראל לאחר שערך סיבוב הופעות בארה"ב, ועתה מתבררים פרטים מעניינים בנוגע לטיסתו חזרה.

 

גולן טס עם חברת אל-על ללוס אנג'לס במחלקת עסקים, ובטיסה חזרה לישראל ביקש לבדוק אופציה לשדרוג הכרטיס למחלקה ראשונה. כרטיס במחלקת עסקים עולה 9,000 דולר, ובמחלקה ראשונה המחירים כבר מטפסים ל-13,000 דולר.

 

גולן התבשר שלא ניתן לשדרג את כרטיסו בחינם, ואם הוא מעוניין בכך, עליו לשלם תוספת צנועה של 2,000 דולר. אייל סירב וכעבור כמה רגעים העביר את הטלפון הנייד שלו לצוות עם שיחת טלפון ממנהל בכיר ומוכר בחברה. המנהל דרש את שדרוג הכרטיס של גולן ללא עלות נוספת. גולן הועבר למחלקה הראשונה, אך לאחר בירור קצר גילו בצוות המטוס כי אותו מנהל כלל לא שוחח עימם, ומדובר במתחזה, כנראה מטעם גולן.

 

לבסוף שילם אייל את הסכום שנדרש ונסע במחלקה הראשונה. ומי היה בטלפון? ההשערה היא שמדובר ב"חצי השני של גולן", מוטי גמיש, שהחליט לפתור את הבעיה במתיחה. לא נראה שבאל-על צוחקים על המקרה והם לא מסרו את תגובתם בנושא, וכך גם גמיש סירב להגיב. מחברת "ליאם הפקות" נמסר כי גולן שילם על הכרטיס והם מציגים את הקבלה כהוכחה לכך.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10.

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו